Слухай онлайн
Cуспільство

На 2014 рік планується продовження велодоріжки до Стрийського парку, - Шмід

Цього року у Львові триватиме робота з прокладання велосипедних доріжок, повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Як повідомив Олег Шмід, велосипедні доріжки у Стрийському парку передбачені Програмою першої стадії розвитку веломережі та супровідної інфраструктури Львова в 2011-2019 роках. Згідно з Програмою, вони будуть прокладені по верхніх алеях парку в напрямках від станції дитячої залізниці «Сонячна» до Монументу слави і до вулиці Самчука.

«2013 року було збудовано першу фазу велодоріжки на вулиці Стрийській – від перехрестя з вулицею Науковою до автовокзалу. На 2014 рік планується продовження велодоріжки до Стрийського парку, після чого буде влаштовано велодоріжки у самому парку. Це дасть можливість сполучити велосипедну інфраструктуру парку з житловим масивом Південний», - зазначив Олег Шмід, радник міського голови з питань розвитку вело інфраструктури.

Нагадаємо, у 2013 році довжина львівських велодоріжок подвоїлась: станом на кінець року у місті понад 30 км велосипедних шляхів. Протягом 2013 року були збудовані велодоріжки на вул. Липинського, Стрийській-Науковій, Січових Стрільців. Також їх передбачили під час реконструкції доріг у співпраці з ЄБРР – на вул. Коперника та Городоцькій.

Додамо, Львів має амбітні плани – у місті після завершення першої стадії програми розвитку веломережі, що розрахована на 9 років, має бути 268 км велодоріжок та велосмуг.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ