Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Cуспільство

На лісогосподарських підприємствах Львівщини здійснили незалежний аудит

Як проінформувала прес-служба ЛОДА, на лісогосподарських підприємствах Львівщини здійснили незалежний аудит.

Державні лісогосподарські підприємства Львівського ОУЛМГ упродовж досить тривалого періоду співпрацюють із партнерами з Європейського Союзу щодо поставки готової продукції в Європу. Це дає змогу підприємствам області розширювати свої можливості з реалізації та отримувати досить суттєві фінансові надходження.

Однак, європейці досить прискіпливо ставляться до походження продукції, що поставляється з України. З цією метою деякі європейські фірми проводять свій аудит лісогосподарських підприємств області, незважаючи на те, що вони володіють сертифікатом FSC.

Так, цього року фірмою ʺHAMBERGERʺ (Німеччина) за участю незалежного експерта Alain Paul (фірма ʺHolz. ConZertʺ (Німеччина)) здійснили аудит декількох лісогосподарських підприємств Львівщини (ДП ʺРадехівське ЛМГʺ, ДП ʺБродівське ЛГʺ та ДП ʺЖовківське ЛГʺ) щодо правильності ведення лісогосподарських робіт та ланцюжка походження лісопродукії.

Висновок аудиту – лісове господарство на підприємствах Львівщини ведеться відповідно до усіх діючих законодавчих актів України та відповідає усім критеріям FSC.

У червні місяці концерн ʺMONDIʺ (Словаччина) один з найбільших виробників паперу в Європі провів аналогічний аудит ДП ʺСтрийське ЛГʺ. Аудит проводився упродовж двох днів за участю незалежного аудитора Оборської Алли Едуардівної, представників концерну ʺMONDIʺ:

  • Denis Popov – центральний апарат концерну;

  • Marin Bartik – спеціаліст по аудитах заводу ʺMONDIʺ (м. Ружемберок);

  • Branislav Javor – cпеціаліст по постачанню сировини;

  • Michal Zak – аудитор фірми ʺSILVA-PROʺ.

Зазначимо, що в аудиті брав участь представник FSC в Україні Павло Кравець.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ