Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Cуспільство

На лісозаводі Рава-Руського держлісгоспу запустили нову лісопильну лінію

Сьогодні, 7 лютого, на лісозаводі ДП "Рава-Руське лісове господарство" запрацювала нова лісопильна лінія. Обладнання “Akemsan Insaat” (Туреччина) змонтоване в приміщені цеху переробки деревини. Його загальна вартість – 7 млн 391 тис грн. Продуктивність лінії – до 12 000 кбм готової продукції на рік, повідомила прес-служба Львівської ОДА.

Перший заступник голови Львівської облдержадміністрації Ростислав Замлинський оглянув виробничі потужності цеху та поспілкувався з його працівниками.

"Галузь лісівництва і деревообробки є однією із найважливіших на Львівщині. Адже кожен десятий експортний долар зароблений саме лісівниками. Сьогодні ми продовжуємо створювати нові робочі місця в області та відкривати нові підприємства, - зазначив Ростислав Замлинський. - Перевагами нового цеху, який, власне, ми відкриваємо, є виробництво без відходів, механізація, автоматизація та точність процесів, відповідно і висока якість продукції на виході".

За словами директора Рава-Руського лісгоспу Антона Косовського, цех вироблятиме пиломатеріали обрізні, на виробництві працюватиме 18 працівників. Середня зарплата – 5700 грн.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ