Слухай онлайн
Економіка  |  Cуспільство

На Львівщині 14,6 тисяч безробітних: хто вони?

Станом на 1 червня 2018 року на Львівщині за сприяння обласної служби зайнятості в регіоні роботу шукали 14,6 тисяч безробітних, більшість із яких, 57%, жінки. Про це повідомив Львівський обласний центр зайнятості.

Найбільш чисельною є група безробітних віком «45+» (38%), на відсоток меншою – молодь до 35 років, а чверть складали особи віком від 35 до 45 років.

Більшість клієнтів ЦЗ – 60% – свого часу отримали дипломи вишів, 30% здобули професійно-технічну, а 10% – загальну середню освіту.

За професійними групами серед безробітних переважали законодавці, вищі державні службовці, керівники та менеджери (18,9%), 15,8% складали робітники з обслуговування, експлуатації та контролю за роботою устаткування і машин, 14,4% – працівники сфери торгівлі та послуг, 13,4% – професіонали, 12,5% –фахівці, 9,1% – кваліфіковані робітники з інструментом, 8,2% – представники найпростіших професій, 6,5% – технічні службовці, 1,3% – кваліфіковані робітники сільського господарства.

Найбільше нинішніх безробітних раніше працювали в сфері торгівлі та ремонту – 17%, установах державного управління, оборони, обов’язкового соціального страхування – 16%, на заводах переробної промисловості – 14%, у закладах охорони здоров’я та надання соціальної допомоги – 5%.

Частка мешканців міст у складі робочої сили, що не була зайнята трудовою діяльністю, становила 59%. Четвертина безробітних – клієнти Львівського міського центру зайнятості, ще 21% – мешканці Самбірського, Старосамбірського, Золочівського та Жидачівського районів.

Станом на 01.06.2018 року у базі вільних робочих місць і вакантних посад налічувалося 7,9 тис. пропозицій працевлаштування. Відтак, на одну вакансію в області в середньому претендували 2 безробітних (торік – 3).

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ