На Львівщині порушено 15 кримінальних справ що якимсь чином стосуються виборів
Слухай онлайн
Політика

На Львівщині порушено 15 кримінальних справ, що якимсь чином стосуються виборів

Правоохоронці області порушили 15 кримінальних справ, що якимсь чином стосуються  виборів, — повідомив 6 квітня під час прес-конференції начальник УМВСУ у Львівській області Віталій Максимов. Загалом же, за його словами, було 87 звернень по виборчому процесу з вимогами порушити кримінальні справи, однак за відсутності складу злочину у 58 випадках у порушенні кримінальної справи було відмовлено.
Як зазначив Віталій Максимов, 80% заяв про порушення надійшли в основному від непрохідних політичних сил. Зокрема, 35 з них стосувалися хуліганства, чотири — крадіжок автомобілів, а також пошкодження партійних прапорів, видання „брудних” листівок, пошкодження біг-бордів.
«Як не прикро, але часто політичні сили задля піару самі влаштовували провокації і   намагалися видати їх за злочинні діяння проти себе. Втім, попри те, що передвиборна кампанія була дуже складною, самі вибори пройшли досить легко. Я з упевненістю можу заявити, що мабуть вперше за всю історію незалежності виконували лише свої прямі функції: займалися охороною правопорядку», — наголосив Віталій Максимов.
Так, за його словами, на день виборів був задіяний весь особовий склад правоохоронних органів. Зокрема, 2 тис. 970 львівських правоохоронців перебували безпосередньо на дільницях, інші ж займалися патрулюванням територій.
Що ж до самого процесу голосування, то одне з найзначніших порушень, які були зафіксовані, —  це виявлені у селі Бучали Городоцького району 80 бюлетенів на виборах  голови сільської ради, в яких навпроти прізвища одного із кандидатів була світліша фарба.
Як зазначив Віталій Максимов, у день голосування було зафіксовано значно менше звернень у правоохоронні органи.
«Якщо щодня до нас надходить приблизно 50-60 звернень, то 26 березня їх було тільки 17», — наголосив Віталій Максимов.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...