Слухай онлайн
Cуспільство

На Львівщині службу таксі оштрафували на 300 тисяч гривень

За порушення норм трудового законодавства, одну із служб таксі оштрафували на 300 тисяч гривень. Про це повідомили 30 грудня Гал-інфо у пресслужбі ЛОДА.

Управління транспорту та зв’язку облдержадміністрації в період з 1 по 11 грудня ініціювало проведення спільних заходів державного контролю з Головним управлінням Держпраці у Львівській області, Західним міжрегіональним управлінням Укртрансбезпеки та за участі Управління патрульної поліції у Львівській області ДПП НП України на предмет дотримання суб’єктом господарювання ТзОВ "Експрес Таксі - 2020" автотранспортного законодавства України та законодавства України про працю.

За результатами проведених заходів, встановлено порушення вимог ч. 1 та 3 ст. 24 КЗпП України, а саме допуску до виконання роботи без оформлення трудових відносин шести працівників. Зазначимо, абзацом 2 ч. 2 ст. 265 КЗпП України передбачено відповідальність за фактичний допуск працівника до роботи без оформлення трудового договору у десятикратному розмірі мінімальної заробітної плати, встановленої законом на момент виявлення порушення.

У грошовому еквіваленті це становить 50000 гривень за кожного працівника, стосовно якого скоєно порушення.

Відповідно, суб’єкта господарювання ТзОВ "Експрес Таксі - 2020" буде притягнуто до адміністративної відповідальності на суму 300000 грн.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ