Землевпорядна служба Львівської області підготувала та прийняла накази про затвердження проектів землеустрою 1 066 учасникам антитерористичної операції на Сході нашої держави, які отримали у власність земельні ділянки для ведення садівництва, особистого селянського господарства та індивідуального дачного будівництва, загальною площею 122,3 гектара. Зокрема, ділянки передано зі земель державної власності для ведення садівництва (1 034 ділянни), особистого селянського господарства (28 ділянок) та індивідуального дачного будівництва (4 ділянки), повідомиила прес-служба Львівської ОДА.
Землевпорядна служба Львівської області підготувала та прийняла накази про затвердження проектів землеустрою 1 066 учасникам антитерористичної операції на Сході нашої держави, які отримали у власність земельні ділянки для ведення садівництва, особистого селянського господарства та індивідуального дачного будівництва, загальною площею 122,3 гектара. Зокрема, ділянки передано зі земель державної власності для ведення садівництва (1 034 ділянни), особистого селянського господарства (28 ділянок) та індивідуального дачного будівництва (4 ділянки).
Загалом працівники землевпорядної служби Львівщини підготували та видали 2 312 первинних наказів про надання захисникам України, учасникам АТО, дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність, загальною площею 414,6 гектара.
"Землевпорядна служба Львівщини продовжує роботу з виділення земельних ділянок для захисників України. Наші працівники індивідуально працюють із кожним учасником АТО, хто виявив бажання отримати ділянку. Допомагають також державні підприємства сфери управління Держгеокадастру при виготовленні технічної документації", - зазначає в.о. начальника Головного управління Держгеокадастру у Львівській області Степан Ярмус.
Також ініціативу виділення земельних ділянок учасникам АТО підтримали місцеві ради. На території Львівської області вони передали у власність 108 земельних ділянок учасникам АТО для будівництва житлового будинку, господарських будівель і споруд, загальною площею 15,5 га. Загалом органи місцевого самоврядування прийняли 775 первинних рішень щодо надання дозволу на розроблення проектів землеустрою для учасників АТО.
Найбільше звернень щодо приватизації земельних ділянок учасниками АТО надійшло у Пустомитівському (814), Яворівському (368), Жовківському (368), Бродівському (267), Миколаївському (269), Кам`янко-Бузькому (196), Городоцькому (254), Мостиському (207) та Золочівському (178) районах Львівської області.