Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Cуспільство

На Львівщині усиновили 24 дитини

30 вересня – День усиновлення в Україні. У Львівській області від початку цього року усиновлено 24 дитини, під опіку та піклування влаштовано 204 дитини-сироти. Про це повідомив начальник Служби у справах дітей Львівської облдержадміністрації Володимир Лис. Повідомила прес-служба Львівської ОДА.

Начальник Служби у справах дітей Львівської ОДА розповів, що упродовж 9 місяців в області створено 1 дитячий будинок сімейного типу, де влаштовано 4 дитини-сироти. Також влаштовано у функціонуючі дитячі будинки сімейного типу 9 дітей. Створено 9 прийомних сімей, в яких виховується 20 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Загалом в області функціонує 30 дитячих будинків сімейного типу та 107 прийомних сімей, в яких виховується 377 дітей - сиріт та дітей, позбавлених, батьківського піклування. Також в області функціонує один дитячий будинок сімейного типу та прийомна сім'я, які прибули із зони проведення антитерористичної операції.

На даний час на обліку Служби у справах дітей Львівської ОДА перебуває 150 кандидатів в усиновлювачі.

"Сьогодні ми підтримуємо тих, хто прийняв рішення і ступив на шлях усиновлення та створення для дітей-сиріт родин, де будуть зігріватися їхні серця. Служба у справах дітей щиро вітає усиновителів, прийомних батьків, батьків-вихователів, опікунів, піклувальників", - сказав Володимир Лис.

До слова, День усиновлення – свято, яке щороку припадає 30 вересня та збігається із днем християнського свята Віри, Надії, Любові та матері їхньої Софії. 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ