Слухай онлайн
Політика

На Львівщині затвердили склад Громадської ради при Держархбудінспекції

У четвер, 30 червня, у департаменті державної архітектурно-будівельної інспекції у Львівській області відбулось засідання Громадської ради при ДАБІ України. Під час засідання, зокрема, затвердили й склад територіального осередку, а також обрали його голову та двох заступників. Варто наголосити, що Львівщина стала першою, де утворили такий громадський орган при ДАБІ. Про це повідомив директор департаменту Роман Желих. Повідомила прес-служба Львівської ОДА.

"До складу територіального осередку Громадської ради при обласному департаменті увійшли 15 представників громадських організацій Львівщини. Головою обрано Романа Салабая, а його заступниками стали Роман Шкіра та Роман Яблонський", - розповів Роман Желих.

За його словами, у повноваження територіального осередку входитиме здійснення контролю за містобудівною діяльністю, зокрема видачею дозвільних документів та незаконним будівництвом.

"У випадку наявних фактів про порушення осередок Громадської ради виносить це питання на засідання та формує відповідне звернення до органів Держархбудінспекції, - пояснює Роман Желих. - Відповідно нашим завданням буде оперативно реагувати на вказані порушення, адже такі звернення будуть обов’язковими для розгляду".

Нагадаємо, що територіальний осередок Громадської ради при обласному департаменті ДАБІ був утворений ще 3 червня. Його склад сформували на основі заявок від представників громадськості.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ