Слухай онлайн
Cуспільство

На нові корпуси лікарні швидкої медичної допомоги оголосять конкурс

фото - пресслужба ЛМР
фото - пресслужба ЛМР
фото - пресслужба ЛМР
фото - пресслужба ЛМР
1/2
Сьогодні, 24 вересня, виконком ЛМР проголосував за рішення «Про оголошення та проведення Всеукраїнського закритого архітектурного конкурсу на кращу проектну пропозицію високоспеціалізованих багатопрофільних лікарняних корпусів на території КНП «Клінічна лікарня швидкої медичної допомоги м. Львова» на вул. І. Миколайчука, 9 у м. Львові».

Про це інформує пресслужба ЛМР.

"Йде мова про архітектурний конкурс серед проектантів, які вміють працювати з медичними завданнями, які мають приклади реалізації таких успішних лікарняних корпусів. В цьому випадку лікарня швидкої медичної допомоги вже має достатньо вичерпне медичне завдання, управління архітектури близько року працює над концепцією і тим, як у майбутньому розвивати цю зону нових корпусів. Сподіваємось, що цей конкурс дасть можливість залучати і державні кошти на спорудження майбутніх корпусів. Плануємо цей конкурс завершити до кінця року і вже визначити переможця", - сказав начальник управління архітектури та урбаністики Антон Коломєйцев.

Функції замовника на організацію та проведення Всеукраїнського закритого архітектурного конкурсу на кращу проектну пропозицію високоспеціалізованих багатопрофільних лікарняних корпусів на території КНП “Клінічна лікарня швидкої медичної допомоги м. Львова“ на вул. І. Миколайчука, 9 у м. Львові з правом залучення до організації та проведення конкурсу третіх осіб, надано управлінню архітектури та урбаністики. Відтак, управління архітектури та урбаністики має затвердити програму та умови конкурсу, склад журі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ