Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Політика  |  Економіка

На Одещині аналітики завадили зайво витратити понад 300 мільйонів

Посадовці планували провести реконструкцію будівель пологового будинку в Одесі та дитсадка в Березівському районі
фото БЕБ

Аналітики Бюро економічної безпеки на Одещині під час моніторингу публічних закупівель виявили декілька ризикових тендерів, де виконавцем робіт виступала одна і та ж компанія.

Про це у телеграмі повідомляє БЕБ.

Посадовці планували провести реконструкцію будівель пологового будинку в Одесі та дошкільного закладу в Березівському районі Одеської області.

Вартість послуг становила понад 175 млн грн та 147 млн грн відповідно.

Аналітики Теруправління встановили, що для участі у тендері  фірма-виконавець робіт завищила показники фінансової звітності. Мета таких дій полягала у штучному підвищенні фінансової спроможності компанії, оскільки це є одним з кваліфікаційних критеріїв передбачених у вимогах до закупівлі. Також у фірми була відсутня матеріально-технічна база та недостатня кількість працівників відповідної кваліфікації, що свідчить про неможливість виконання будівельних робіт власними силами.

Крім того, компанія зареєстрована на непідконтрольній Україні території.

Аби не допустити неефективне використання та розтрату бюджетних коштів, аналітики Бюро направили лист замовникам з рекомендацією перевірити доцільність укладання договорів підряду. Після її  розгляду замовники повідомили БЕБ про відхилення тендерної пропозиції  учасника і скасування відкритих торгів.

Таким чином аналітики Територіального управління БЕБ в Одеській області упередили розтрату 316 млн грн бюджетних коштів.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ