Слухай онлайн
Cуспільство

На оздоровлення та відпочинок для дітей пільгових категорій цього року з міського бюджету запланували витратити 450 тис. грн.

У Львові розпочали підготовку до літнього оздоровлення дітей - повідомляє прес-служба Львівської міської ради.
Міські посадовці та громадські організації провели семінар-тренінг на тему: «Підготовка до проведення літньої оздоровчої кампанії». Під час семінару підвели підсумки літньої оздоровчої кампанії 2008 року та ознайомилися зі змінами основних нормативно-правових документів та скоординували зусилля з метою створення сприятливих умов для якісного і повноцінного проведення літнього відпочинку в 2009 році. Також було вирішено першочергово оздоровити дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей, які опинились у складних життєвих обставинах та збільшити кількість оздоровлених дітей за рахунок впровадження різноманітних форм і видів організації відпочинку та оздоровлення.
Проходив семінар за підтримки Благодійної організації «Регіональний центр соціальної адаптації» та Львівської міської ради. Як повідомив начальник відділу у справах дітей Тарас Гурей, цього року на оздоровлення та відпочинок для дітей пільгових категорій заплановано виділити 450 тис грн.
Нагадаємо, що у минулому 2008 році відділи освіти, управління освіти та професійні навчальні заклади міського підпорядкування організували відпочинок та оздоровлення 4942 дітям. На два заміські дитячі оздоровчі табори було виділено 1 361,5 тис грн. та на організацію літнього відпочинку у стаціонарних таборах «Старт» і «Ватра» витрачено 2829,1 тис грн. У 75-х приміських таборах відпочивало 3362 дітей.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ