Слухай онлайн
Політика

На Рівненщині освятили камінь на місці погруддя Степана Бандери

1 січня 2012 року у Здолбунові, на день народження провідника нації Степана Бандери свободівці урочисто встановили пам'ятний камінь на місці, де до кінця 2012 року буде встановлено його погруддя. На заході були присутні більше 100 осіб. Перед встановленням каменю, землю освятили священики Київського патріархату, повідомила прес-служба Рівненської обласної організації ВО "Свобода".

Голова Рівненської обласної організації ВО "Свобода", керівник фракції в облраді Олег Осуховський зазначив: "Сьогодні, встановленням пам'ятного каменя Герою України Степанові Бандері, ми відзначаємо не лише день народження Провідника нації, а перш за все, продовжуємо багаторічну боротьбу, яку почали бандерівці. Адже Україна і досі не здобула справжньої незалежности. Сьогодні триває вирішальна боротьба за незалежність Української нації".

Після всіх виступів, до пам'ятного знаку присутні поклали квіти.

"В нас було чимало проблем із тим, щоб "вибити" в Здолбунові невеличкий шматочок землі для встановлення погруддя Герою України Степанові Бандері. Міська влада щоразу придумувала безліч відмовок і причин, але зрештою, всі ці перешкоди ми разом подолали.

Наступник кроком буде те, що Здолбунівська районна організація ВО "Свобода", почне збір коштів на встановлення погруддя. Сьогодні один із Здолбунівських підприємців і громадських діячів Любомир Кінах погодився допомогти фінансово. Також, значну частину коштів, буде виділено мною та рештою місцевих підприємців", - зазначив депутат-свободівець Віталій Чернецький.

"Сьогодні ми зробили важливий крок вперед у нашій боротьбі за справжню Незалежність. Ми встановили пам'ятний камінь на місці, де до кінця року постане погруддя Степанові Бандері. Напевно, невипадково перший в Рівненській області та 20 в Україні пам'ятник Герою України буде встановлено саме на Здолбунівщинні, яка є територію, де виникла Українська Повстанська армія. Саме Степан Бандера є тією людиною, яку боялися та переслідували за життя і бояться та переслідують все, що пов'язане з його ім'ям після смерті. Його націоналістичні ідеї здатні об'єднати українців заходу і сходу в єдину Велику Українську Націю", - зазначив керівник фракції ВО "Свобода" в Здолбунівській районній раді Олександр Бондарець.

Нагадаємо, ініціаторами встановлення погруддя виступили керівник фракції ВО "Свобода" в Здолбунівській міській раді Віталій Чернецький, депутати Здолбунівської районної ради Сергій Кондрачук та Юрій Пшеничний, а також, Любомир Кінах.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ