Слухай онлайн
Політика

На церемонію інавгурації Януковича прибуде 100 іноземних делегацій

В. Янукович планує в день інавгурації провести низку двосторонніх зустрічей з президентами. На інавгурації четвертого президента України - Віктора Януковича, яка відбудеться у стінах Верховної ради 25 лютого, очікується участь 100 іноземних делегацій. Про це повідомив сьогодні журналістам народний депутат від Партії регіонів Сергій Льовочкін.

За його словами, на церемонію запрошені гості, виходячи з низки критеріїв: в першу чергу - сусідні, потім країни Євросоюзу та Співдружності незалежних держав, країни "двадцятки", а також стратегічні торгові партнери.

Як підкреслив депутат, "представництво буде ємним, але не дуже великим, оскільки В.Януковичем було прийнято рішення, що інавгурація буде проводитися скромно у зв'язку з важким економічним становищем у країні". Він повідомив, що В.Янукович планує в день інавгурації провести низку двосторонніх зустрічей з президентами.

Підтвердили свою участь у церемонії президенти Болгарії, Туреччини, Румунії, Угорщини, Литви, Польщі та Латвії. Делегацію ЄС, як очікується, очолить представник у закордонних справах і політиці безпеки Кетрін Ештон, делегацію США - радник президента США з національної безпеки генерал Джеймс Джонс.

Після інавгурації у Верховній Раді новий Президент прийме рапорт Збройних сил на ганку перед Секретаріатом. Потім заплановано прийом в Українському домі.

Нагадаємо, Центральна виборча комісія України (ЦВК) 14 лютого офіційно оголосила лідера Партії регіонів В.Януковича переможцем виборів Президента України.

20 лютого Вищий адміністративний суд України (ВАСУ) залишив без розгляду позовну заяву прем'єр-міністра України Юлії Тимошенко до Центральної виборчої комісії (ЦВК) про оскарження результатів виборів. Також суд задовольнив клопотання Ю.Тимошенко про відкликання позову. Рішення ВАСУ є остаточним, не підлягає перегляду і оскарженню.

Згідно з офіційними результатами ЦВК, лідер Партії регіонів Віктор Янукович набрав у другому турі президентських виборів 48,95% голосів виборців (12 млн 481 тис. 266 голосів), прем'єр-міністр Юлія Тимошенко - 45,47% (11 млн 593 тис. 357 голосів ). Не підтримали жодного кандидата 4,36% виборців (1 млн 113 тис. 55 голосів), передає РБК-Україна.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...

");