Слухай онлайн
Cуспільство

На вихідних на Львівщині виявили 25 порушень правил полювання

Фото поліція Львівської області
Фото поліція Львівської області
Фото поліція Львівської області
Фото поліція Львівської області
1/2
За минулі вихідні поліцейські Львівщини виявили 25 порушень правил полювання. Про це повідомили 16 серпня Гал-інфо у відділі комунікації поліції Львівської області.

Нагадаємо, що від 14  серпня у  мисливських угіддях  Львівщини розпочався сезон полювання на пернату дичину. Співробітники територіальних підрозділів поліції, дільничні офіцери поліції, інспектори з контролю за обігом зброї та працівники інших служб поліції Львівщини у складі мобільних груп проводили рейди, в ході яких перевіряли наявність дозвільних документів та справність зброї. Кім того, правоохоронці проводили роз’яснювальну роботу щодо недопущення нещасних випадків на полюванні та профілактики браконьєрства.

Так, за два вихідні дні, 14 та 15 серпня, правоохоронці склали 21 протокол за ст. 192 (Порушення громадянами строків реєстрації (перереєстрації) нагородної, вогнепальної, холодної чи пневматичної зброї і правил взяття її на облік) та 4 протоколи – за cт.85. (Порушення правил використання об'єктів тваринного світу) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Протягом цього часу на території  Львівщини не було зареєстровано жодної надзвичайної події з використанням мисливської вогнепальної зброї.

Співробітники поліції й надалі перевірятимуть мисливські угіддя та проводитимуть профілактичні бесіди з мисливцями.

Правоохоронці нагадують, що за порушення природоохоронного законодавства в сфері мисливства передбачена адміністративна та кримінальна відповідальність. 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ