Слухай онлайн
Політика

Наглядову раду "Укроборонпрому" очолив Тимофій Милованов

У понеділок, 1 червня, відбулося засідання оновленого складу Наглядової ради Укроборонпрому, на якому одноголосно було обрано новим головою радника голови ОПУ Тимофія Милованова.
фото - Liga.net

Про це повідомляє прес-служба "Укроборонпрому".

У засіданні взяли участь усі члени Наглядової ради, а також керівництво Концерну.

На сьогодні Наглядова рада Укроборонпрому представлена 5-ма членами. До вищого керівного органу Концерну входять перший заступник Міністра з питань стратегічних галузей промисловості України Валерій Іващенко, ексдиректор Агентства дослідницьких проєктів з оборони (DARPA) Ентоні Дж. Тетер, а віднедавна – згідно з Указом Президента України № 208/2021 від 21 травня 2021 року – й президент Київської школи економіки Тимофій Милованов і промисловці Олександр Носов та Ростислав Шурма.

Серед питань, винесених на обговорення, йшлося, зокрема, про потребу у всебічному аналізі життєстійкості підприємств-учасників Концерну, розробці корпоративної стратегії реформування Укроборонпрому та його підприємств-учасників, зокрема і стратегії розвитку галузевих об’єднань, які будуть утворені навколо основної номенклатури виробництва. 

“Реформа Укроборонпрому дозволяє перетворити підприємства державного оборонно-промислового комплексу на господарські товариства в максимально короткі терміни. Це автоматично відкриє доступ до капіталу, інвестицій та міжнародного трансферу технологій. Ми не маємо права не скористатися шансом на фінансово-економічне оздоровлення підприємств Укроборонпрому, якщо корпоратизація у перспективі дозволить оснастити нашу армію новітніми високотехнологічними та наукоємкими зразками озброєння та військової техніки”, – зазначив важливість ухвалення законопроєкту №3822 у другому читанні голова Наглядової ради Укроборонпрому Тимофій Милованов.  

Нагадаємо, що до повноважень Наглядової ради Укроборонпрому належить, зокрема, затвердження стратегії розвитку та напрямів діяльності Концерну, а також здійснення контролю за виконанням Концерном та його учасниками покладених на них завдань у сфері оборонно-промислового комплексу та військово-технічного співробітництва.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ