Слухай онлайн
Женская одежда на сайте kloomba.com
Здоров'я

“Наш край” наполягає на звільненні Супрун та її команди

“Наш край” наполягає на звільненні Супрун та її команди! Ми закликаємо Уряд негайно розглянути питання епідемій хвороб в Україні! Про це повідомили на офіційному сайті львівської партійної організації політичної партії "Наш край".

Як зазначено в повідомленні, епідемія кору поширюється в західних областях, де вакцинація була провалена протягом 2017–2018 років. Станом на 26 жовтня – інфіковано 35 233 особи, із них 21 500 – діти.

Кампанія із вакцинації повністю провалена – маємо зростання в 17 разів за 9 місяців у порівнянні із минулим роком. Але ж увесь цей час виконуюча обов’язки міністра хорони здоров’я Уляна Супрун запевняла, що вакцин достатньо!

Довідково:

За 9 місяців 2018 року порівняно з цим же періодом минулого року показники захворюваності на кір зросли у 17 разів.

Станом на 26 жовтня на кір в Україні захворіли 35 233 людини, з них 21 500 – діти.

Найбільше на цю недугу хворіють у західних областях – Закарпатській, Івано-Франківській, Львівській, Тернопільській, Чернівецькій та Волинській областях. Це регіони, де найнижчий рівень вакцинації. За минулий тиждень до аутсайдерів приєдналася Вінницька область, де спалахи у трьох районах.

За даними Центру громадського здоров’я, 65% хворих не мали жодного щеплення від кору у попередні роки. Вони є джерелом поширення хвороби і для тих, хто вчасно отримав щеплення.

Хворіють і діти й дорослі, які раніше отримали щеплення.

З початком навчального року хворих знову більшає, адже почастішали контакти школярів та студентів.

– Враховуючи високу заразність захворювання, з середини вересня почався знову підйом. Пік був минулого тижня, тоді зареєстрували 1319 випадків кору, – сказав він.

Найчастіше хворіють діти 5-9 років – це підтверджує те, що це ті діти, які пропустили щеплення від кору, їх імунітет недостатній, щоб захистити їх від хвороби.

Станом на 27 жовтня зареєстрували 15 летальних випадків від ускладнень кору у 2018 році. В Одеській області – 6 випадків, по 2 випадки – у Львівській та Закарпатській областях. По 1 випадку – Івіано-Франківська, Кіровоградська, Тернопільська, Миколаївська та Київська області.

З 15 смертей 13 хворих не мали щеплень проти кору, у двох були записи про щеплення у 1998 та 2017 роках.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...