Слухай онлайн
Женская одежда на сайте kloomba.com
Cуспільство

Наступного тижня на Сихові тимчасово буде перекрито рух транспорту

Протягом 17, 18, 19, 20 липня цього року ЛМКП “Львівтеплоенерго” виконуватиме низку робіт із заміни теплових мереж. У зв’язку з цим в управлінні інженерного господарства Львівської міської ради видано укази про тимчасове перекриття руху транспорту – повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

Зокрема, будуть внесено такі зміни у рух транспорту. 17 липня з 10.00 год. до 15.00 год. буде перекритий рух транспорту на вул.Зубрівській біля будинку на вул. Зубрівській, 25;
18 липня з 9.00 год. до 21.00 год. та 20 липня з 9.00 год. до 21.00 год. на вул.Давиденка - Антоновича (біля будинку на вул. Давиденка – Антоновича торговий центр “ВАМ”); 19 липня з 15.00 год. до 24.00 год. перекриють рух транспортних засобів на вул.Лемківській.
ЛМКП “Львівтеплоенерго” відповідно до цих наказів доручено встановити необхідні дорожні знаки та щити загородження в місцях проведення будівельних робіт. Після виконання земляних робіт підприємство повинне відновити дорожнє покриття та благоустрій території і здати по акту відділам комунального господарства відповідним адміністраціям.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ