Слухай онлайн
Cуспільство

Нацрада нагадує ліцензіатам про подачу звіту щодо структури власності

Національна рада нагадує телерадіоорганізаціям і провайдерам програмної послуги, що суб’єкти інформаційної діяльності повинні подати звіт за 2018 рік про свою структуру власності.

Звертаємо увагу, що у зв’язку із внесеними змінами до Порядку наприкінці грудня 2017 року щорічну інформацію про структуру власності суб’єктами інформаційної діяльності можна подавати через модуль офіційного веб-сайту Національної ради.

Інформацію про структуру власності відповідно до законодавчих норм необхідно подати до 31 березня 2019 року в паперовій та електронній формах. Змінами до Порядку передбачено, що «Документи в електронній формі можуть надсилатися на електронну пошту, адреса якої розміщуються на офіційному веб-сайті Національної ради, або через модуль офіційного веб-сайту Національної ради». Таким чином, документи (інформація) про структуру власності вважатимуться Національною радою поданими після надходження паперового примірника.

 Просимо врахувати, що звіти про структуру власності, які будуть отримані Національною радою після 31 березня 2019 року, будуть вважатися несвоєчасно поданими.

Наголошуємо, що за неподання або несвоєчасне подання інформації, передбаченої частиною другою статті 59 (для телерадіоорганізацій) або частиною дев’ятою статті 40 (для провайдерів програмної послуги) Закону України "Про телебачення і радіомовлення", телерадіоорганізація або провайдер програмної послуги сплачує штраф у розмірі 5 відсотків загальної суми ліцензійного збору за всіма ліцензіями, власниками яких є порушник.

Уся необхідна інформація і форми для заповнення розміщені на сайті Національної ради в розділі "Прозорість медіа".

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...

");