Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Cуспільство

Ноутбук замість стаціонарного комп’ютера: на що дивитися при виборі

Ноутбуку, який замінює комп’ютер, доводиться працювати в ігровому режимі, транслювати мультимедійний контент, перетворюватися на робочий інструмент.

Він має адаптуватися до потреб власника, тож бути продуктивним та автономним. Центральний процесор — AMD чи Intel. Головне, не застарілий, сумісний зі швидкою і великою оперативкою, багатоядерний і багатопотоковий.

Матеріал корпусу

Ноут може бути пластиковим або металевим.

  • Пластик дешевший, непогано захищає, за ним легко доглядати. Бруд з нього стирається серветкою або губкою. Подряпини малопомітні, особливо на темному тлі.
  • Алюміній або сплав мало важить, добре відводить тепло. Приємний на дотик, міцний і довговічний.

Якщо в пріоритеті стійкість до фізичних впливів, металевий ноутбук HP Elitebook — саме те, що потрібно. Серед переваг також вдала ремонтна практика — топкейс рихтується без зайвих зусиль.

Розмір діагоналі

Краще багато, ніж замало. Для стаціонарного режиму експлуатації підходять пристрої з великим екраном. У них розширені можливості відображення: дисплей вміщує більше корисної інформації, зображення виходять деталізованими та чіткими.

16 дюймів — якраз для комбінованого користування, аби пограти чи попрацювати у комфорті. А найважливіше те, що має оптимальне співвідношення ціни та якості.

17-18 дюймів — для професійного геймінгу і роботи з графікою. Завдяки безрамковому дизайну ефект занурення гарантований. Якщо цього замало, можна під'єднати великий зовнішній монітор.

Якість картинки

Від тривалого сидіння за ноутбуком страждають очі та постава. Щоб вберегти спину, достатньо вибрати хороше комп’ютерне крісло, відкалібрувати кут нахилу дисплейного блока та слідкувати за позою.

Згубний вплив на зір залежить від характеристик картинки. Правильно налаштована підсвітка, мінімум шкідливого синього випромінювання, антивідблискове покриття — значущі аспекти.

  1. Роздільна здатність — не нижча за Full HD.
  2. Частота оновлення щонайменше 60-75 Гц, а краще від 120 Гц — для взаємодії з динамічним контентом.
  3. Яскравіть хоча б 250-350 кд/м2, щоб можна було підганяти під навколишні умови.

Кількість оперативки

В сучасних реаліях 4 Гігабайти замало навіть для базового класу. Універсальному лептопу треба хоча б 8 гігабайтів, щоб система не гальмувала у разі незначного підвищення навантажень. 16 Гб вистачить для відеоігор на середніх і високих налаштуваннях. 32 Гігабайти — це запас для різнопрофільних ресурсомістких задач.

Відеокарта

Інтегрована графіка економічна і функціонує без зайвого шуму. Але її потужності недостатньо для процесів, які передбачають довготривале відображення динамічної картинки з високою роздільністю і плавністю. Геймерам, фотографам, дизайнерам, інженерам та іншим спеціалістам потрібна дискретна графіка актуального покоління.

Для успішного поєднання розваг з професійною діяльністю варто придивитися тут https://www.moyo.ua/ua/comp-and-periphery/notebooks/lenovo_legion/ ноутбук Легіон з платою серії GeForce 40. Наявність великої кількості портів — обов’язкова умова, адже для досягнення функціональності рівня десктопа використовуються периферійні пристрої, які підключаються через USB-A, HDMI, USB-C, Displayport.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ

Повідомити автору про помилку:

Адреса сторінки з помилкою:

Текст з помилкою:

Коментар :