Слухай онлайн
Женская одежда на сайте kloomba.com
Політика

НСНУ не пікетуватиме приїзд Януковича, бо на Львівщину він їде як офіційна особа

НСНУ не пікетуватиме приїзд Януковича, бо на Львівщину він їде як офіційна особа, — повідомив „Гал-info” заступник керівника виконкому ЛОО НСНУ Олесь Старовойт.
„Я не думаю, що ми будемо проводити якісь акції-протесту, оскільки до нас їде не просто Віктор Янукович, а їде прем’єр-міністр, а він все-таки представляє нашу державу. Я думаю, що нам треба не пікетувати Януковича, а, навпаки, шукати діалогу з ним. Було б дуже добре, якби під час свого візиту на Львівщину глава уряду зустрівся з політичним активом області, щоб обговорити питання, які нас турбують. Це, зокрема, визнання ОУН-УПА, питання української мови, а також збереження історико-архітектурного середовища Львівщини”, — зазначив Олесь Старовойт.
Поряд з тим, як наголосив „Гал-info голова ЛМО Народного Союзу „Наша Україна” Олег Мандюк, йому хотілося б, щоб НСНУ провів акцію протесту до приїзду Януковича.
„Я би хотів, щоб ми провели якийсь пікет. Однак зараз я перебуваю на лікуванні у Києві, тому навряд чи зможу щось організувати”, — говорить він.
Нагадаємо, 30 січня на Львівщині очікують прем’єр-міністра України Віктора Януковича. Це буде другий візит глави уряду в нашу область. Вперше він відвідав Львівщину ще за часів свого першого прем’єрства.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...