Слухай онлайн
Cуспільство

Нині в Україні існує 3 національні телефонні лінії довіри та 15 регіональних з протидії торгівлі людьми

Українські правоохоронці хваляться, що навчилися ефективно протидіяти торгівлі людьми. Минулого року було викрито більше трьох сотень злочинів. Правозахисники зауважують: українці стали обачнішими у цьому питанні. Про це повідомила «Німецька хвиля».

"Дзвінків на «гарячу лінію» з протидії торгівлі людьми не стало менше, розповіла «Німецькій хвилі» координатор «телефону довіри» міжнародного жіночого правозахисного центру «Ла страда- Україна» Ірина Огороднійчук. У 2009 році до них за допомогою телефоном звернулося до трьох тисяч людей. «З них 43% цікавилися працевлаштуванням за кордоном. Ще на сьогодні у нас збільшуються дзвінки по одруженню за кордоном з іноземцями, а також по соціальній допомозі тим, хто зник за кордоном",  - зауважила Огороднійчук. За її словами, більшість абонентів, які дзвонили до центру, знали про загрозу бути проданими у рабство і цікавилися, як саме можна себе убезпечити від цього.

Представниця правозахисного центру «Ла страда- Україна» зазначила, що цьому сприяють «гарячі лінії» з протидії торгівлі людьми. Нині  в Україні існує три національних телефонних лінії довіри та п'ятнадцять регіональних. Крім того, за словами правозахисниці, чимало українців, які їдуть на заробітки за кордон хвилюються, аби їхні діти, які лишаються в Україні без нагляду, не стали жертвами работоргівців. Саме на цій проблемі правозахисники планують зосередитися у цьому році.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ