Слухай онлайн
Економіка

Синютка назвав АПК одним з пріоритетів Львівщини

У 2017 на Львівщині відкрили 11 молочних сімейних ферм, які утримують 150 голів корів, овечу ферма «Меринос Захід» на 300 голів та забійний цех ПП «Глиняни Агро» потужністю 250 голів свиней за добу. Львівщина займає 2 місце серед регіонів України за темпами збільшення поголів’я птиці. Про це під час звіту за рік роботи розповів голова Львівської ОДА Олег Синютка. Повідомила прес-служба Львівської ОДА.

На підтримку аграріїв області у 2017 році з бюджетів усіх рівнів спрямували 63,6 млн грн.

Також на Львівщині розширили площі плодово-ягідних насаджень – 121 га. У 2017 році в області оновили машинно-тракторний парк сільськогосподарських підприємств на 185 одиниць.

«Відкриті нові ферми найактивніше діють на території Львівської області, відтак темпи збільшення поголів`я птиці, свиней та кіз дають підстави ввжати, що ми збережемо лідируюче місце в Україні», - зазначив Олег Синютка.

В області розвивається кооперативний рух. Спільними зусиллями фермерів Пустомитівського району учасників агротуристичного кластеру за підтримки Львівської ОДА у 2017 році в області створили сільськогосподарський обслуговуючий кооператив «ГорбоГори», що стало вагомим кроком у  розвитку сільськогосподарської кооперації.

«95 аграрний подій на триторії Львівщини сприяє тому, що на території області маємо звільшення обсягів аграрної продукції. На наступний рік заплановано провести виставки та інші події, тож розвиток аграрного сектору зростатиме», - наголосив Олег Синютка, звітуючи про роботу у 2017 році.

Аграрна промоція: на Львівщині відбулось 95 аграрних подій, серед яких «Агротехніка-2017», «AGROPORT WestLviv-2017», «Кращий господар Львівщини», «HoReCaSHOWLviv-2017», «Євроагро 2017». 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...