Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Політика

Офіс Зеленського про дані британської розвідки: Вони не сказали нічого нового

Британська розвідка не сказала нічого такого, чого не знають українці, хоча у Києва "нема жодного сумніву в тому, що британський уряд абсолютно чітко, в деталях, в персоналіях розуміє, що відбувається в Україні".

Так прокоментував повідомлення МЗС Британії радник голови ОП Михайло Подоляк для ВВС News Україна.

"Якщо неупереджено подивитись на повідомлення з Британії, то треба буде визнати: вони не сказали нічого такого, що українці самі не розуміли про частину політичного спектра в Україні", - твердить він, зауважуючи, що ще від 2014, "коли почалась війна в 2014 році, керівництво Росії використало у своїх інтересах частину хоча і маргінальних, але все ж таки існувавших політичних і громадських структур, діячів".

Цих діячів в Офісі президента називають "політичними проксі для постійної атаки на українське суспільно зсередини".

Проте Михайло Подоляк звертає увагу, що "за період 2014-2019 років ця частина політичного спектра не тільки не зникла, але й посилилась" і звинувачує у цьому попередника чинного президента.

"Прізвища таких осіб, як Медведчук, Мураєв, інші подібні, - це доволі небезпечна спадщина каденції Порошенка і тих помилкових кроків, які він зробив в політичній роботі... Просто порівняйте: де зараз Медведчук і де він був в 2018 році", - наголошує радник голови президентського офісу.

Крім того, він називає "відверто дивними" коментарі самого Євгена Мураєва про російські санкції проти нього.

"Російські санкції проти нього введені очевидно не тому, що Мураєв за незалежність України, а тому, що без дозволу конкурував з Медведчуком за можливість просувати інтереси Росії, - пояснює представник Офісу президента. - Яка ситуація зараз у відносинах між Мураєвим і Росією і чи збирався Мураєв стати новим "Аксьоновим" - має бути відповідь від правоохоронців".

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ