Слухай онлайн
Cуспільство

Парубій дає свідчення у військовій прокуратурі у справі "харківських угод"

Голова Верховної Ради Андрій Парубій дає свідчення у Головній військовій прокуратурі у кримінальному провадженні щодо обставин ухвалення так званих "харківських угод" у 2010 році. Як повідомив кореспондент УНІАН, Парубій прибув на допит близько 16.00

Парубій перед початком допиту заявив: «Я вважаю, що, власне, з підписання «харківських угод» і розпочалась окупація України, тому що, власне, «харківські угоди» забезпечили переведення в український Крим російських військ, які потім стали базою для агресії Росії, для окупації, анексії Криму».

«Я тоді розумів, що це початок агресії, та тоді робив усе можливе, щоб не допустити голосування і ратифікації "харківських угод", і я думаю, що це був злочин, за який повинні відповідати його організатори», - сказав голова ВР.

Крім того, Парубій згадав події у сесійній залі Верховної Ради 27 квітня 2010 році під час ратифікації цих «харківських угод».

«Бойовики Партії регіонів проривались у наш сектор, зривали блакитно-жовтий прапор, щоб проголосувати картками. Це було не тільки не персональне голосування, це був злочинний напад на народних депутатів під час виконання їхніх обов’язків і під час прийняття, це був ключовий злочин», - повідомив Парубій.

«Військова прокуратура викликала Парубія як свідка у кримінальному провадженні, в якому досліджуються обставини підписання Януковичем «харківських угод», - написала прес-секретар генпрокурора України Лариса Сарган у Twitter.

УНІАН

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ