Печерський суд Києва передав розгляд позову Новоженця Галицькому суду Львова
Слухай онлайн
Політика

Печерський суд Києва передав розгляд позову Новоженця Галицькому суду Львова

Печерський суд Києва передав розгляд позову Новоженця Галицькому суду Львова — повідомив «Гал-info» депутат Львівської обласної ради, колишній голова Яворівської РДА. За його словами, з таким клопотанням до колегії Печерського суду звернувся юрист, який представляв інтереси голови Львівської ОДА, мотивуючи це тим, що попри те, що Ростислав Новоженець позивається з Президентом та Кабінетом Міністрів, судовий позов стосується насамперед його, отож він може розглядатися у Львові.
 «Колегія суддів Печерського району погодилася на клопотання адвоката голови Львівської облдержадміністрації, і тепер я маю п’ять днів, щоб оскаржити це рішення. Однак я цього не робитиму, це навіть добре, що суд відбуватиметься у Львові, адже тут мені допомагатимуть рідні стіни, а у своїй правоті я впевнений», — наголосив Ростислав Новоженець.
 Як зазначив екс-голова Яворівської РДА, орієнтовно Галицький суд Львова його позов почне розглядати в першій декаді жовтня.
 5 вересня у Печерському суді Києва відбулося судове слухання за позовом Новоженця до Президента, Кабміну та голови Львівської ОДА. Як зазначив Ростислав Новоженець, на це слухання з’явився тільки представник Петра Олійника, а от від глави держави та від уряду не було нікого.
Нагадаємо, Ростислав Новоженець оспорює у суді своє звільнення з посади голови Яворівської РДА, вважаючи його суто політичним.
 
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...