Слухай онлайн
Cуспільство

Перспективні курсанти та ліцеїсти мають змогу отримати премії імені Коновальця

Вчора стартував конкурс з надання премій імені полковника Армії УНР Євгена Коновальця талановитим і перспективним курсантам та ліцеїстам військових спеціальностей закладів середньої спеціальної та вищої освіти на території Львівської міської територіальної громади.
Фото Гал-інфо, Олена Ляхович

Про це інформує пресслужба ЛМР.

Конкурс відбувається у рамках Програми відзначення 130-річчя з дня народження Коновальця.

Керівники закладів середньої спеціальної та вищої освіти мають подати через Центр надання адміністративних послуг або способом подачі електронного звернення на офіційному сайті Львівської міської ради такий пакет документів:

1. Заяву на участь у конкурсі, яка містить перелік курсантів чи ліцеїстів навчального закладу, рекомендованих до участі у конкурсі та преміювання.

2. Опис досягнень кожного курсанта чи ліцеїста (групи ліцеїстів чи курсантів) у навчанні в розрізі оволодіння військовими спеціальностями, проведення досліджень чи реалізації проектів у контексті дослідження постаті, військових здобутків і життєвого шляху Євгена Коновальця.

3. Копії грамот, дипломів та інших відзнак, здобутих за особливі досягнення у навчанні протягом 2021 року (за наявності).

4. Рекомендаційні листи (за наявності).

Один заклад середньої спеціальної чи вищої освіти може подати до участі у конкурсі не більше п’яти кандидатів на отримання премії. Прийом заяв на участь у конкурсі триватиме з 26 жовтня до 15 листопада 2021 року включно.

Детальну інформацію про програму можна дізнатися за посиланням або у відділі програм та проектів управління культури за тел. +380 (32) 297 55 72. Контактна особа - начальник відділу програм та проектів управління культури — Тарабан Олексій.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ