Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Політика  |  Здоров'я

Петро Адамик ініціював проведення позачергового пленарного засідання ЛМР

Львівська міська рада повинна зібратись на позачергову сесію у вівторок, 17 березня для напрацювання плану дії у боротьбі з пандемією.
Голова фракції БПП «Солідарність» Петро Адамик.

Голова фракції БПП «Солідарність» Петро Адамик ініціював проведення позачергового пленарного засідання Львівської міської ради. Після такого кроку, міський голова скликав депутатів зібратися на сесію.

«Ми пропонуємо невідкладно реагувати на виклики пандемії. Найперше хочемо почути про заходи, які вже були зроблені і напрацювати подальший план дій. Світ показує як бореться з епідемією і ми мусимо вивчити всі позитивні приклади і впровадити у Львові»,- коментує Петро Адамик.

Пропонується винести на порядок денний:

- обговорення стану готовності Львова до боротьби з поширенням коронавірус;

- визначення актуальних заходів попередження та протидії;

- підготовка заходів підтримки місцевого бізнесу, забезпечення збереження робочих місць та виплати заробітної плати у кризовий період.

«Окрім того, у Львові діє штаб оперативного реагування і прийняття рішень з приводу ситуації з коронавірусом, куди неодмінно мусять бути включенні депутати всіх фракцій. Таким чином депутати могли б вносити свої щоденні пропозиції», - додає Петро Адамик.

Публікацію підготовлено депутатами фракції партії БПП "Солідарність" в межах програми висвітлення діяльності Львівської міської ради, її виконавчих органів, посадових осіб і депутатів".

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ