Слухай онлайн
Політика

Під тиском комуністів і регіоналів Львівська облрада відступає

На наступній сесії Львівської облради знову стоятиме питання про звернення до Президента України щодо заборони діяльності організацій, в тому числі Партії регіонів та Комуністичної партії України.
Таке рішення було прийнято на сьогоднішній сесії Львівської облради.
За словами голови Львівської облради Мирослава Сеника, спричинене таке рішення заявами кількох депутатів про відкликання своїх голосів і реакцією на це комісії з питань законності, дотримання прав людини та військових проблем.
Нагадаємо, 18 березня, на сесії Львівської облради депутати більшістю голосів підтримали звернення до Президента України Віктора Ющенка щодо заборони діяльності антидержавних об’єднань громадян в Україні. Пропозицію про це на розгляд депутатів виніс депутат ЛОР Ростислав Новоженець.
Як ідеться у зверненні, причиною вимоги став ІІ Всеукраїнський з’їзд депутатів всіх рівнів, що відбувся у Сєвєродонецьку, який обласні депутати визнали як такий, що став публічним приниженнням честі і гідності української нації.
«По суті, це був черговий антиукраїнський шабаш, організований п’ятою колоною в Україні - регіоналами, комуністами та іншими антидержавницькими силами. Проте цей легальний збір українофобів та російських шовіністів став можливим через відчуття повної безкарності за їхні злодіяння на першому їхньому з’їзді 2004 року, коли була спроба проголосити на теренах України автономну Південно-Східну Республіку (ПіСУАР)», - йдеться у зверненні.
Звертаючись до Президента як гаранта Конституції України, львівські обласні обранці вимагали «ініціювати звернення до суду з вимогою заборонити діяльність політичних партій та громадських організацій, зокрема Партії регіонів та КПУ, «дії яких спрямовані на ліквідацію незалежності, порушення суверенітету ітериторіальної цілісності держави, на розпалювання міжетнічної ворожнечі, посягання на права та свободи людини».
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ