Пілот "Феррарі" Феттель тріумфував на Гран-Прі Формули-1 в Бахрейні

Німецький пілот “Феррарі” Себастьян Феттель став переможцем другого цьогорічного етапу “Формули-1” — Гран-прі Бахрейну, повідомило УНН з посиланням на сайт змагань.

На фініші Феттелю вдалося стримати напад на позицію від Валттері Боттаса, випередивши гонщика “Мерседеса” на 0,699 с. Трійку замкнув також пілот “Мерседеса” Льюіс Хемілтон +6,512 с.

Четвертий результат показав француз П’єр Гаслі з “Торо Россо”, встановивши найкращий результат в кар’єрі. Також відзначимо потрапляння двох пілотів “Макларену” в очкову зону — Алонсо 7-й, а Вандорн 8-й.

Відзначимо, що гонку не закінчили Райкконен (“Феррарі”), Ферстаппен (“Ред Булл”) і Ріккьярдо (“Ред Булл”).

Для Феттеля це друга перемога поспіль у нинішньому сезоні, спортсмен з Німеччини лідирує в загальному заліку (50 очок), випереджаючи чинного чемпіона світу Хемілтона (33). Далі з 22 пунктами йде Боттас, з 16-ма — Алонсо.

Примітно, що для Феттеля дана перемога стала 49-ю в кар’єрі спортсмена в рамках Формули-1.

Додамо, що наступний етап “Формули-1” — Гран-прі Китаю, стартуватиме 13 квітня в Шанхаї.