Слухай онлайн
Політика

Похід на дострокові парламентські вибори для регіоналів може бути політично смертельним – Володимир Цибулько

Заяви лідера НУНС В’ячеслава Кириленка про готовність до дострокових парламентських виборів є спробою знайти діалог із парламентською опозицією. Так вважає політолог Володимир Цибулько. Про це він повідомив «Гал-info», коментуючи заяву лідера НУНС, що його політична сила готова до дострокових виборів, однак для їх проведення немає «вагомих аргументів».
«Насправді, це тактичні маневри перед опозицією. Адже до цієї заяви була і попередня заява пана Кириленка про те, що коаліція готова засідати поза стінами парламенту. Суть цих маневрів – щоб знайти спосіб діалогу із опозицією. Роблячи акцент на дострокових виборах до парламенту, коаліція насправді чекає від опозиції формування порядку денного у парламенті. Це спроба і політично і психологічно натиснути на опозицію із метою стабільності і передбачуваності від опозиції. Адже до чого зараз опозиція не готова, то це до дострокових парламентських виборів, тому що після виплати заощаджень Ощадбанку електорат регіоналів „всох” на 25, а то й 30 відсотків, тому для кого, але для Регіонів похід на дострокові вибори може бути політично смертельним», — зазначив Цибулько.
Він також відзначив, що політичні буйства регіоналів у парламенті чиняться фактично тільки ідеологічною частиною Партії регіонів, а промислово-бізнесова складова опозиції намагається знайти компроміс із владою заради збереження своїх власних бізнес-інтересів.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ