Поіменний та пофракційний список голосування депутатів облради щодо оцінення роботи голови Львівської ОДА
Слухай онлайн
Політика

Поіменний та пофракційний список голосування депутатів облради щодо оцінення роботи голови Львівської ОДА

Вчора, 20 вересня, відбувся звіт голови ЛОДА Петра Олійника про його діяльність на Львівщині в 2005 та першому півріччі 2006 року. Роботу Петра Олійника було визнано депутатами Львівської обласної ради задовільною. 

«Гал-info» подає поіменний та пофракційний список голосування депутатів облради щодо оцінення роботи голови Львівської ОДА.

  

№ п/п

Прізвище, Ім’я, По-батькові

Вибір

1

Баляш Олег Григорович

НЕ ГОЛОСУВАВ

2

Баран Василь Степанович

НЕ ГОЛОСУВАВ

3

Барбара Михайло Михайлович

НЕ ГОЛОСУВАВ

4

Батенко Тарас  Іванович

ЗА

5

Бермес Зеновій Миколайович

НЕ ГОЛОСУВАВ

6

Білак Іван Іванович

НЕ ГОЛОСУВАВ

7

Бондаренко Ростислав Володимирович

ЗА

8

Брунець Григорій Дмитрович

НЕ ГОЛОСУВАВ

9

Буба Євген Іванович

НЕ ГОЛОСУВАВ

10

Буца Богдан Еманоїлович

ЗА

11

Ваврин Михайло Васильович

НЕ ГОЛОСУВАВ

12

Васюник Ігор Васильович

ЗА

13

Візняк Юрій Ярославович

ЗА

14

Вовк Михайло Федорович

ЗА

15

Ганущин Олександр Олександрович

ЗА

16

Гичка Михайло Михайлович

ЗА

17

Глова Ярослав Володимирович

ЗА

18

Говірко Володимир Іванович

НЕ ГОЛОСУВАВ

19

Горинь Микола Миколайович

ЗА

20

Городиський Андрій Андрійович

ЗА

21

Грибальський Ярослав Володимирович

НЕ ГОЛОСУВАВ

22

Грушецький Петро Ярославович

ЗА

23

Гудима Олександр Миколайович

НЕ ГОЛОСУВАВ

24

Давидович Микола Іванович

ЗА

25

Давидяк Степан Іванович

НЕ ГОЛОСУВАВ

26

Данькевич Степан Михайлович

НЕ ГОЛОСУВАВ

27

Дейнека Анатолій Михайлович

ЗА

28

Денькович Іван Васильович

НЕ ГОЛОСУВАВ

29

Держко Ігор Зеновійович

НЕ ГОЛОСУВАВ

30

Дзюдзь Михайло Семенович

ЗА

31

Дідусь Роман Іванович

ЗА

32

Доскіч Віктор Михайлович

ЗА

33

Дудич Роман Іванович

ЗА

34

Завійський Леонід Михайлович

НЕ ГОЛОСУВАВ

35

Задорожний Михайло Леонович

НЕ ГОЛОСУВАВ

36

Захарчишин Лев Леонідович

ЗА

37

Ілик Роман Романович

НЕ ГОЛОСУВАВ

38

Кайда Олексій Петрович

НЕ ГОЛОСУВАВ

39

Калинюк Валерій Анатолійович

ЗА

40

Керницький Тарас Любомирович

ЗА

41

Коваль Михайло Васильович

ЗА

42

Кожан Володимир Дмитрович

ЗА

43

Козак Богдан Романович

ЗА

44

Козак Людмила Володимирівна

НЕ ГОЛОСУВАВ

45

Козак Остап Миколайович

НЕ ГОЛОСУВАВ

46

Колодій Петро Несторович

НЕ ГОЛОСУВАВ

47

Колошко Володимир Олексійович

ЗА

48

Колтик Тарас Іванович

ЗА

49

Комарницький Ігор Михайлович

НЕ ГОЛОСУВАВ

50

Коржинський Ярослав Васильович

ЗА

51

Короташ Ігор Степанович

НЕ ГОЛОСУВАВ

52

Костюк Мирослава Миколаївна

ЗА

53

Кравченко Ярослав Охрімович

НЕ ГОЛОСУВАВ

54

Креховецький Володимир Віталійович

ЗА

55

Кристиняк Олег Романович

ЗА

56

Кубів Степан Іванович

ЗА

57

Кузьмич Роман Павлович

ЗА

58

Лаврецька Наталія Вікторівна

НЕ ГОЛОСУВАВ

59

Левицький Валерій Володимирович

ЗА

60

Лемішко Олександр Богданович

ЗА

61

Малетич Петро Миколайович

НЕ ГОЛОСУВАВ

62

Малех Петро Іванович

НЕ ГОЛОСУВАВ

63

Малярчук Дем’ян Миколайович

ЗА

64

Мандюк Олег Семенович

ЗА

65

Матвіїшин Володимир Євгенович

ЗА

66

Мельник Леонід Іванович

ЗА

67

Микуш Андрій Володимирович

ЗА

68

Моравецький Юрій Васильович

ЗА

69

Москалюк Олександр Вікторович

НЕ ГОЛОСУВАВ

70

Немчінов Олег Миколайович

УТРИМАВСЯ

71

Новоженець Ростислав Павлович

НЕ ГОЛОСУВАВ

72

Олійник Петро Михайлович

ЗА

73

Ортинський Володимир Львович

ЗА

74

Охріменко Леонід Володимирович

НЕ ГОЛОСУВАВ

75

Павелко Євген Михайлович

НЕ ГОЛОСУВАВ

76

Пазиняк Василь Степанович

ЗА

77

Парубій Андрій Володимирович

ЗА

78

Паска Олег Володимирович

ЗА

79

Пилипенко Пилип Данилович

НЕ ГОЛОСУВАВ

80

Пітко Ярослав Михайлович

ЗА

81

Подляшецька Емілія Володимирівна

НЕ ГОЛОСУВАВ

82

Пшевлоцький Микола Іванович

ЗА

83

Рудавський Юрій Кирилович

ЗА

84

Рудницький Іван Іванович

ЗА

85

Рущишин Ярослав Іванович

ЗА

86

Семен Василь Миколайович

НЕ ГОЛОСУВАВ

87

Сендак Михайло Дмитрович

НЕ ГОЛОСУВАВ

88

Сеник Мирослав Петрович

ЗА

89

Сенишин Ігор Андрійович

НЕ ГОЛОСУВАВ

90

Сех Ірина Ігорівна

НЕ ГОЛОСУВАВ

91

Сипливий Микола Данилович

НЕ ГОЛОСУВАВ

92

Сколоздра Роман Васильович

ЗА

93

Старовойт Олександр Миколайович

ЗА

94

Стецькович Іван Іванович

НЕ ГОЛОСУВАВ

95

Сухинюк Анатолій Євгенович

НЕ ГОЛОСУВАВ

96

Сухін Євген Ілліч

ЗА

97

Тринька Володимир Іванович

НЕ ГОЛОСУВАВ

98

Турчин Богдан Данилович

ЗА

99

Тягнибок Олег Ярославович

НЕ ГОЛОСУВАВ

100

Фаріон Ірина Дмитрівна

НЕ ГОЛОСУВАВ

101

Федак Тарас Васильович

ЗА

102

Федоришин Остап Васильович

НЕ ГОЛОСУВАВ

103

Федорів Лариса Йосипівна

ЗА

104

Хвойницький Михайло Григорович

ЗА

105

Христинич Марія Іванівна

ЗА

106

Хром’як Йосип Якович

НЕ ГОЛОСУВАВ

107

Чемерис Михайло Іванович

ЗА

108

Шептицький Зеновій Стахович

НЕ ГОЛОСУВАВ

109

Шперун Всеволод Михайлович

ЗА

110

Шуркало Володимир Васильович

ЗА

111

Юрків Галина Михайлівна

НЕ ГОЛОСУВАВ

Усього проголосувало: 111. З них „так” – 62, „ні” – 0, утримались – 1, не голосувало – 48. Рішення прийнято.

 

РЕЗУЛЬТАТИ ПО ФРАКЦІЯХ

Назва фракції

ВСЬОГО

ЗА

ПРОТИ

УТРИМ.

НЕ ГОЛОС.

БЮТ

37

1

0

0

36

НСНУ

20

19

0

0

1

НРУ

10

10

0

0

0

ВО ‘Свобода’

9

0

0

0

9

УНП

10

7

0

1

2

ГП ‘Пора’

7

7

0

0

0

Нац.  Вибір

6

6

0

0

0

ПППУ

6

6

0

0

0

ХДС

5

5

0

0

0

Позафракційні

1

1

0

0

0

 

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...