Слухай онлайн
Політика  |  Cуспільство

Поліція розповіла про порушення під час голосування на Буковині

За 2 зверненнями слідчі поліції розпочали кримінальні провадження. Поліцейські продовжують здійснювати охорону виборчих дільниць і територіальної виборчої комісії. Про це інформує Відділ комунікації поліції Чернівецької області.

Більшість звернень, що надійшли до поліції у період голосування, стосувалися здійснення виборцями фото- і відеофіксації в кабінах для голосування. Також надходили повідомлення про незаконні дії з виборчими бюлетенями та порушення термінів передвиборчої агітації. Кожне звернення поліцейські одразу вносили до системи єдиного обліку заяв і повідомлень НПУ та здійснювали ретельні перевірки отриманої інформації.

Станом на 20:00 голосування на всіх дільницях завершилося. Наразі члени ДВК здійснюють підрахунок голосів. Після його завершення правоохоронці супроводжуватимуть виборчу документацію до територіальної виборчої комісії.

Наразі охорону публічного порядку здійснюють понад 200 поліцейських. Також працівники поліції несуть службу на вулицях Чернівців. Надзвичайних подій чи грубих порушень законодавства, пов’язаних із виборами Чернівецького міського голови, не допущено.

Коментує: Святослав КІШЛАР - начальник Управління превентивної діяльності ГУНП в Чернівецькій області.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ