Слухай онлайн
Cуспільство

Польський телеведучий образив українок у прямому ефірі

Ведучий телеканалу TVN, публіцист і багаторічний кореспондент «Газети виборчої» у Москві Бартек Венглярчик у прямому ефірі образив українок. Про це повідомляє польське інтернет-видання Teleshow.pl.

Інцидент стався під час прямого ефіру 25 січня в ранковій програмі «Доброго дня, TVN» (Dzień dobry TVN). Співведуча пана Венглярчика Іоланта Пьєньковська поскаржилася на те, що досі немає роботів, які б могли прибирати і все робити по дому, на що Бартек Венглярчик відповів: «Є роботи! Ці роботи - українки».

Пані Пьєньковська намагалася його зупинити у таких судженнях, але Веглярчик продовжив: «Вони ж усе роблять, прибирають».

Незабаром після скандальної заяви журналіста фрагмент розмови з'явився в інтернеті і спровокував дискусію користувачів мережі. Також, польська преса у той же день почала жваво коментувати висловлювання одного з найбільш відомих журналістів країни, називаючи його заяви «проявом ксенофобії».

Зазначимо, що увечері журналіст вибачився за свою поведінку: «Вийшло по-ідіотськи, з моєї вини вийшла плутанина. Загалом я не мав намір ображати їх, малось на увазі те, що їх так розглядають дуже багато роботодавців. Але я сказав, як я вже сказав, я розумію, що ви можете зрозуміти це по-різному, тому дуже шкода. Не мав таких намірів, бовкнув», - пояснив журналіст.

«Телекритика»

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ