Слухай онлайн
Економіка  |  Cуспільство  |  Культура

Злочин оплачений коштом львів’ян: понад 7 млн грн за знищення парку 700-річчя Львова

Фото з ФБ Валерій Веремчук.
Фото з ФБ Валерій Веремчук.
Фото з ФБ Валерій Веремчук.
Фото з ФБ Валерій Веремчук.
Фото з ФБ Валерій Веремчук.
Фото з ФБ Валерій Веремчук.
Фото з ФБ Валерій Веремчук.
Фото з ФБ Валерій Веремчук.
1/4
Сьогодні, 11 липня, під час засідання сесії Львівської міської ради керівник фракції «Народний контроль» Валерій Веремчук звернувся із запитом щодо реконструкції парку 700-річчя Львова, яка призвела до його знищення, передає кореспондент Гал-інфо.

Як зазначив депутат, у 2017 році проект реконструкції парку отримав фінансування з громадського бюджету.

«Під час так званого капітального ремонту підрядник прокладав доріжки так, що через бруківку вже росте трава. Але це не найбільша біда, яка сталася внаслідок цих робіт. Підрядник знищив парк. Вони додумалися засипати родючий шар ґрунту глиною. Дерева почали всихати. Кілька десятків здорових дерев у парку вже загинули. До реконструкції ці дерева були здорові, живі та нормальні. Те, що там півдороги бруківкою не доклали, на фоні усього іншого, вже дрібниці. Це наслідок так званої діяльності підрядних структур», - сказав Валерій Веремчук.

Він додав, що найгіршим є те, що управління екології та профільний департамент оплатили ці роботи. А це 2,5 млн гривень у 2017 році, 2,9 мільйонів – у 2018-ому. Ще 1,9 млн гривень – цьогоріч.

«Це гроші громади, які заплатили чиновники мерії підряднику за знищення парку 700-річчя Львова. Це злочин, який оплатили коштами львів’ян. Тому я вимагаю виявити всіх відповідальних за цей злочин чиновників, притягнути їх до відповідальності. Окрім того, встановити жорсткі терміни для підрядника, щоб він власним коштом повиправляв усі наслідки своїх робіт. Потрібно зняти глину, завести туди чорнозем», - сказав Валерій Веремчук.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ

");