Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Cуспільство

Порошенко призначив трьох суддів Верховного Суду

Президент Петро Порошенко призначив суддями Верховного Суду Валентину Симоненко, Вікторію Мацедонську і Сергія Слинька. Про це йдеться в указах президента від 30 серпня, - Кореспондент.

Симоненко була призначена на посаду судді Верховного Суду в Касаційний цивільний суд. Раніше Симоненко обіймала посаду голови Ради суддів. Вона набрала 736,5 бала й посіла 19-те місце з 30 прохідних до Касаційного цивільний суду Верховного Суду.

Раніше Громадська рада доброчесності наклала вето на обрання Симоненко, зазначивши, що вона часто відвідує анексований Росією Крим, а її сестра працює в законодавчих зборах Севастополя.

Крім того, громадські працівники стверджують, що чоловік Симоненко підтримував і розвивав ділові відносини в Криму після анексії півострова.

Мацедонська була призначена суддею Верховного Суду в Каcаційний адміністративний суд. Раніше Мацедонська обіймала посаду судді Київського апеляційного адміністративного суду. У грудні 2013 року його єдина з колегії суддів виступила проти заборони акцій євромайдану в центрі Києва.

Слинько був призначений суддею Верховного Суду в Каcаційний кримінальний суд. У 2013 році Слинько в складі колегії Вищого спецсуду відхилив касацію Юрія Луценка і залишив чинним вирок до 4 років в'язниці екс-міністру внутрішніх справ, винесений Печерським районним судом Києва.

Нагадаємо, що згідно зі штатним розкладом у Верховному суді має бути 196 суддів, з яких: у Касаційному адміністративному суді - 56, в Касаційному господарському суді - 45, в Касаційному кримінальному суді - 42, в Касаційному цивільному суді - 53.

Кореспондент

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ