Слухай онлайн
Cуспільство

Працівники львівської агрофірми „Провесінь” шукають підтримки в Києві

Працівники львівської агрофірми „Провесінь” проведуть сьогодні прес-конференцію в УНІАНі з приводу стрілянини на агрофірмі минулого тижня. Повідомили „Гал-іnfо” у прес-службі агрофірми.
Участь у прес-конференції візьмуть голова правління ВАТ «Агрофірма «Провесінь» Іван Півень, член правління, акціонер Ігор Багнюк, голова профспілки Ольга Деревляна, юрист Сергій Попільчук.
Нагадаємо, як розповів «Гал-info» голова правління агрофірми Іван Півень, 15 березня близько ста озброєних осіб силовим методом напали на ВАТ «Агрофірма «Провесінь», «злочинці ввірвалися у приміщення, почали викручувати нам руки, а потім вивели за ворота. Вони захопили адміністративні приміщення, почали шукати документи і печатку».
За словами Івана Півня, злочинний напад вдалося відбити завдяки працівникам «Титану» і з допомогою т. в. о. губернатора Миколи Кмітя, який звернувся у міліцію, прокуратуру.
Водночас заступник голови правління ВАТ «Агрофірма «Провесінь» Ростислав Шелест звернувся з листами до Президента України, Голови Верховної Ради,
Прем'єр-міністра України, Генерального прокурора та Голови СБУ з приводу силового нападу на підприємство групою невідомих осіб.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ