Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Агенція інформації та аналітики "Гал-інфо"
Слухай онлайн
Cуспільство

Предстоятель УПЦ (МП) благословив на молитву про недопущення гей-парадів

Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Онуфрій закликає Київську міську владу не допустити проведення гей-параду, який планує провести 18 червня «ЛГБТ-спільнота» у столиці України. Як повідомив Центр інформації УПЦ, з посиланням на Звернення Предстоятеля УПЦ, у зв’язку з появою інформації про організацію в Києві так званого «Маршу рівності» Блаженніший Митрополит Онуфрій закликає православних віруючих посилити молитви, щоб не допустити здійснення цього гріховного задуму.

«У час, коли наша країна потерпає від збройного протистояння на Донбасі, українському народу слід у щирій молитві просити Божої милості і благословенного миру. А ті ж, хто замість виправлення свого життя намагаються пропагувати свої гріхи шляхом так званого параду, несуть особливу духовну відповідальність за те, що благодать Божа оминатиме нашу землю, осквернену пороками, про які, за вченням Слова Божого, навіть соромно і говорити (Єф. 5,12)», - зауважив Предстоятель УПЦ.

Блаженніший Митрополит Онуфрій також зауважив, що так званий «Марш рівності» «завдасть непоправної шкоди моральному і психічному здоров’ю молоді, підлітків та дітей».

«Організатори цього «маршу» не мають жодного морального права нав’язувати свій світогляд іншим. Наш український народ віками живе, дотримуючись християнських моральних норм та традиційних сімейних цінностей, що є основою формування здорового суспільства і сильної держави. Тому цілком зрозумілим є різкий загальний протест вірян Української Православної Церкви проти проведення подібних акцій», - сказав він.

Предстоятель УПЦ зауважив, що християнин повинен поважать кожну людину, але водночас чітко висловлюватися проти пропагування гріха і зневаги до християнських чеснот.

«Адже пропагуванням гріховних збочень виказується зневага до людської особистості, створеної за образом і подобою Божою. Безглуздою є ідеологія, яка намагається урівняти гріх з даним Богом дарунком свободи. Саме тому, звертаюся до Київської міської влади дослухатися до думки віруючої громади столиці та не допустити проведення так званих гей-парадів і подібних їм ганебних заходів», - звернувся Блаженніший Митрополит Онуфрій.

Предстоятель УПЦ благословив 18 червня «у всіх храмах та монастирях Української Православної Церкви піднести молитви, щоб Господь не допустив на українській землі відбутися парадам і маршам з метою пропагування гріховного способу життя, про який Біблія застерігає карою Божою і в цьому віці, і в майбутньому», - сказав він.

Нагадаємо, торік Українська Православна Церква закликала владу не підтримувати проведення в Києві публічних акцій «ЛГБТ-спільноти». Про це заявляв керуючий справами УПЦ митрополит Антоній (Паканич). Однак, гей-парад минулого року все ж відбувся у столиці України. 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ