Слухай онлайн
Cуспільство

Проти злочинної групи, що займалася підробкою тютюнової продукції, порушено кримінальну справу

Управлінням ДСБЕЗ УМВС України у Львівській області  викрито злочинну групу  в складі  керівників одного з приватних підприємств  м. Львова,  які незаконно організували базу по “перекидці” за кордон фальсифікованої тютюнової продукції із незаконно нанесеними знаками для товарів та послуг фірм  “PALL MALL” та “PARAMOUNT”, право власності на котрі належать компаніям „Брітіш Амерікен Тобакко (Брендз) Інк.” та „Реємтстма Сігареттенфабрікен ГмбХ.”
Ці  особи з метою приховування незаконної діяльності та конспірації, орендували “скрите”, з обмеженим доступом, складське приміщення на околиці м.Львова. Для документування злочинної діяльності фігурантів проведено ряд оперативних комбінацій, зафіксовано факти збуту через мережу конспіративних торгових точок безпосередньо в прикордонній зоні. Проведеними заходами зафіксовано факт поступлення цієї тютюнової  продукції з торгівельної компанії , що знаходиться на заході України.       
Проведене експертне дослідження, оперативно закупленої тютюнової продукції   підтвердило незаконне виготовлення та розповсюдження сигарет  “PALL MALL” та “PARAMOUNT”. Крім цього, контрафактність вказаної тютюнової продукції підтверджується й тим, що виробництво та реалізація  сигарет “PALL MALL” червоного кольору проводиться виключно на території Німеччини, їх реалізація на території України заборонена, а також ціною реалізації фальсифікованої пачки сигарет “PARAMOUNT” становить 1 грн 50 коп. порівняно з легальною – 7 грн.
Зібрані матеріали дали підстави для проведення перевірки фінансово-господарської діяльності приватного підприємства. В результаті проведеної перевірки встановлено, що протягом 2005 року фігуранти реалізували фальсифіковані сигарети “PALL MALL” та “PARAMOUNT” на суму понад 1 500 000 грн. Проведеним оглядом складських приміщень виявлено та вилучено сигарети марок “PALL MALL” та “PARAMOUNT”  понад 15 000 пачок.
В ході слідства посадові особи підприємства повністю зізнались у незаконному розповсюдженні фальсифікованої тютюнової продукції.
За результатами перевірки встановлено, що збитки, завдані компаніям Брітіш Амерікен Тобакко (Брендз) Інк.” та „Реємтстма Сігареттенфабрікен ГмбХ.” незаконними діями посадових осіб приватного підприємства  становить понад  1,5 млн грн. 
 За фактом реалізації фальсифікованої тютюнової продукції з незаконним використанням знаків для товарів та послуг “PALL MALL” та “PARAMOUNT” Прокуратурою Залізничного району м. Львова порушено кримінальну справу  за ознаками статті 229 ч.2 КК України (незаконне використання знаків для товарів та послуг). У цей час проводяться слідчі дії та заходи із забезпечення відшкодування завданих право володарям збитків та документування фактів транспортування через митний кордон України. Вирішується питання про порушення кримінальної справи за ознаками статті 227 КК України (реалізація недоброякісної продукції споживачам). Про це повідомив ЦГЗ УМВСУ у Львівській області.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...