Слухай онлайн
Cуспільство

Провакциновані львів'яни отримають безкоштовні квитки на матчі ФК “Рух”

Сьогодні, 9 вересня, відбувся брифінг щодо залучення відповідального бізнесу до кампанії з вакцинації в області, на якому генеральний директор ФК «Рух» Ігор Дедишин анонсував безкоштовні квитки на два матчі клубу для тих, хто провакцинується.

Фото ФК "Рух"

Голова Львівської облдержадміністрації Максим Козицький розповів про невтішну статистику вакцинації серед освітян. 

“Ситуація із захворюваністю восени, це нагадує  те, що було рік тому. Але цього року ми маємо шанс уникнути піків захворюваності - вакцинація. Відповідно до постанови Кабміну, якщо 70% вчителів не будуть провакциновані, нам доведеться перевести школи на онлайн-навчання. Якщо не буде вакцинуватись населення, на жаль, напевно, треба буде обмежувати роботи кінозалів, ресторанів, спортивних клубів, конференцій. 

Найбільша активна група населення по вакцинації - це лікарі (більше 60% у Львівській області). Тому що вони кожного дня стикаються з хворобою і відповідально ставляться до здоров'я. Якщо брати вчителів, на зараз ми маємо всього лише 43% провакцинованих першою дозою і 34% провакцинованих двома дозами. Це дуже низький показник. Ми зі свого боку забезпечили 26 центрів вакцинації”, - зазначив Козицький. 

Максим Козицький – голова Львівської облдержадміністрації

Він також закликав власників бізнесу долучитись до промоції вакцинації, слідуючи прикладу ФК "Рух".

“Величезна подяка такому відповідальному бізнесу, як ФК "Рух". На наш заклик вони провакцинували весь технічний персонал і готові долучитись своєю діяльністю до промоції вакцинації. Я закликаю інші компанії взяти приклад і показати, що ми разом подолаємо цю епідемію”. 

Ігор Дедишин, генеральний директор ФК «Рух», прокоментував те, як клуб долучиться до промоції вакцинації.

“Процес вакцинації ми будемо продовжувати: на черзі в нас команди, професійні футболісти, тренери. Ми хочемо своїм прикладом показати, що це правильний шлях у боротьбі з пандемією. Ми, як і переважна більшість населення нашої області, також стикнулися з проблемою пандемії. Минулого, дебютного сезону  в прем'єр-лізі, нам вдалося через пандемію нам вдалося провести лише 4 чи 5 домашніх матчів за присутності глядачів. Наш клуб зацікавлений в тому, щоб до нас приходили вболівальники.

Зрозуміло, що люди, які пройдуть вакцинацію, отримають безперешкодний доступ на стадіон. І ми зможемо далі продовжувати грати наші домашні матчі для наших вболівальників за їх присутності. Хочу подякувати і Максиму Зіновійовичеві за запрошення до цього заходу, для того, щоб використовувати і бренд клубу і можливості клубу з просвітницькою метою, з просуванням ідеї вакцинації. Ми радо погодилися підтримувати такі починання. Ми хочемо через наші публічні заходи: через футбольні матчі, через проведення наших матч-деїв, промозаходів до матчів, спонукати людей до того, щоб активніше вакцинуватися.

Ігор Дедишин – генеральний директор ФК «Рух»

І ми запровадили таку практику, що кожен, хто здійснить вакцинацію, отримає можливість безкоштовно потрапити на матчі "Руху". Ми будемо раді всіх бачити, хто любить футбол або хто ніколи не був на футболі і хочуть відвідати. Нас очікують найближчі два серйозні матчі: в суботу - з "Зорею" і 25 вересня - з чемпіоном України "Динамо" Київ. Дай Бог, нам вдасться провести цей матч з глядачами. Якщо навіть будуть якісь заборони на відвідування матчів, то вакциновані люди точно отримають доступ на стадіон. В кожному центрі вакцинації ми надаємо флаєри, які можна обміняти на безкоштовний квиток на матч”.

Усього вболівальникам, які вакцинуються, роздадуть понад 10 000 флаєрів, які можна буде обміняти на безкоштовні квитки. 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ