Слухай онлайн
Політика

Пустомитівська РДА проведе перевірку у Лисиничах у зв’язку із заявою сільського голови – голова РДА Орест Городний

Пустомитівська районна державна адміністрація вивчатиме конфліктну ситуацію, яка склалася у Лисиничах у зв’язку із конфліктом депутатського корпусу та сільського голови. Про це у коментарі «Гал-info» повідомив голова Пустомитівської РДА Орест Городний.
«Справді, він написав заяву на дострокове припинення своїх повноважень, і мова йде про конфлікти, які виникають між самим депутатським корпусом та між депутатами та сільським головою. Питання не є вирішеним кінцево, і РДА проведе перевірку у сільській раді. Хоча факт такий: голова не погоджується із бездіяльністю депутатського корпусу сільської ради і цим він пояснив своє бажання скласти повноваження, – це вияв незгоди із депутатами. Поки що ми розцінюємо написання заяви як політичний крок, проте детальніше можна буде говорити після проведеної перевірки», – зазначив Орест Городний.
Нагадаємо, 22 січня 2008 року на пленарному засіданні Лисиничівської сільської сільської ради Пустомитівського району Львівської області сільський голова Лисинич Микола Мельник власноручно написав заяву про дострокове припинення повноважень сільського голови з завтрашнього дня.
За його словами, він висловив свій протест щодо бездіяльності депутатського корпусу, лобіювання депутатськими групами відвертих питань дерибану сільської землі, тиску високопоставлених чиновників на сільську раду для прийняття „потрібних рішень”.
Микола Мельник також закликає у встановленому порядку припинити повноваження депутатського корпусу сільської ради, «оскільки він себе дискредитував як орган публічної влади, який обслуговує різного рангу чиновників і бізнесменів».
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ