Слухай онлайн
Політика

Питання вибору постачальника має узгоджуватися керівниками силових відомств з волонтерами, - Президент

Президент Петро Порошенко обговорив з керівниками силових відомств стан готовності фортифікаційних споруд на лінії розмежування, ситуацію із надходженням військово-технічної та матеріальної допомоги від країн-партнерів України, а також етапи переоснащення та забезпечення сил - учасників антитерористичної операції сучасною військовою технікою, в тому числі й засобами протибатарейної боротьби. Про це повідомила прес-служба глави держави.

Президент наголосив на тому, що за короткий термін вдалося значно посилити боєздатність Збройних сил України. «Фактично за місяць ми передали нашим військовим значні обсяги нової або модернізованої бойової техніки. Найближчим часом заплановано чергові етапи передачі сучасної техніки до Збройних сил», - сказав Глава держави.

Президент зазначив, що кожен мобілізований військовослужбовець має бути забезпеченим усім необхідним, а питання вибору постачальника має узгоджуватися керівниками силових відомств з волонтерами. «Якщо потрібно переглянути компанії-постачальники, які були в минулому, потрібно це зробити за участі волонтерів. Я був приємно вражений якістю та ціною української продукції для військових, що була представлена на Яворівському полігоні, і прошу Міністерство оборони врахувати цю позицію», - зауважив він.

5 січня на військовому полігоні під Житомиром відбудеться передача чергових 100 одиниць техніки для потреб української армії.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ