Слухай онлайн
Політика

Регіонали готові змінити Конституцію, щоб легалізувати «кнопкодавів»

У Партії регіонів готові внести зміни в Конституції для скасування особистого голосування депутатів. Про це заявив глава комітету з питань регламенту, депутатської етики і забезпечення діяльності ВР регіонал Володимир Макеєнко.

На думку депутата, домогтися особистого голосування нардепів неможливо.

"Нереально запустити систему особистого голосування в парламенті, адже вона працює тільки тоді, коли двома руками натискаються дві кнопки. Кожний буде голосувати за себе? Ну, ви прийдіть у зал і подивіться, адже жодне рішення так не приймуть! Як ми будемо закони голосувати?", - обурюється депутат.

На думку нардепа, треба вносити зміни в Конституцію, закон про регламент і в закон про статус народного депутата. Бо життя вимагає саме такого голосування, яке є зараз.

"От ви мені дзвоните зараз, а я в кулуарах. У залі йде голосування. Давайте говорити правду. Голосувати кожному за себе – неможливо!.. Як тоді ходити на засідання комітету, прес-конференції, зустрічі з виборцями, прийомні дні, слідчі комісії? Неможливо бути одночасно і там, і в залі", - заявив Макеєнко.

Він підкреслив, що Партія регіонів голосує практично одноголосно, при цьому не важливо, скільки там людей у сесійній залі – 180 або 150.

Нагадаємо, під час останнього голосування стався скандал, пов'язаний з тим, що депутат Володимир Ар’єв був у США разом зі своєю карткою, але в залі голосував дублікат картки, повідомляє ТСН.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ