Слухай онлайн
Політика

Регіонам не сподобалися львів'яни Тимошенко у Донецьку

У Донецькій області відбувається масова заміна членів дільничних виборчих комісій з боку Юлії Тимошенко. Про це заявляє прес-служба Партії регіонів.

"За нашими даними, замінено вже 2 905 осіб. З них - понад 600 в Донецьку, 438 - в Макіївці, 369 - у 46-му окрузі (Артемівськ). Усі вони переважно - жителі західних областей: Львівської, Тернопільської, Івано-Франківської, Рівненської, Хмельницької і т.д", - йдеться в повідомленні.

Прес-служба вказує також на "соціальний статус і професійну приналежність цих осіб: тимчасово не працюють або безробітні, студенти, пенсіонери, охоронці різних підприємств".

"Практично у всіх відсутня будь-яка професійна кваліфікація та досвід у галузі виборчого права", - йдеться в повідомленні.

На думку регіоналів, саме такі "суб'єкти" і потрібні Тимошенко, щоб заблокувати хід виборів у Донецькій області".

"У потрібний момент усі вони за вказівкою свого штабу можуть покинути комісії, щоб дестабілізувати виборчий процес", - стверджують у Партії регіонів.

Раніше представники БЮТ заявляли про підготовку штабом Партії регіонів масових фальсифікацій у Донецькій області, передає Українська правда.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ