Слухай онлайн
Політика

Результати голосування депутатів облради щодо проведення сесії в закритому режимі 22 лютого

22 лютого у Львівській обласній раді відбулося голосування депутатів облради за пропозицію провести сесійне засідання в закритому режимі - без прямої трансляції в ефірі  Львівського телебачення. Сьогодні, 24 лютого, прес-служба Львівської облради оприлюднила результати голосування. Зокрема, „за” проголосувало 12 депутатів:

1. Василишин Михайло (депутат від м. Стрий, голова Стрийської райдержадміністрації, "Наша Україна")
2. Гайдучок Роман (депутат від Сокальського району, директор ТзОВ "Галфермер", позафракційний)
3. Дейнека Анатолій  (депутат від Сколівського району, директор "Львівліс", НПУ)
4. Дідусь Роман (депутат від Кам’янка-Бузького району, директор "Львівгазвидобування", "Наша Україна")
5. Дудич Роман (депутат від Миколаївського району, директор Львівського ліспаркгоспу, НПУ)
6. Катерина Володимир (м. Червоноград, начальник відділу Фонду соцстрахування у м. Червоноград, УНП)
7. Коржинський Ярослав (депутат від Городоцького району, пенсіонер, "Наша Україна")
8. Лемішко Олесь (депутат від Пустомитівського району, директор Львівської обласної клінічної лікарні, "Наша Україна")
9. Парубій Андрій (депутат від Радехівського району, заступник голови обласної ради, "Наша Україна")
10. Федак Тарас (депутат від м. Самбір, заступник голови обласної ради, ХДС)
11. Федорів Лариса (депутат від м.Львів, директор видавництва "Червона калина", УНП)
12. Христинич Марія (депутат від Сокальського району, заступник голови Сокальської РДА,  "Наша Україна")

"Проти" проголосувало 28 депутатів:
1. Баброцяк Ігор (депутат від м.Трускавець, приватний підприємець, "Наша Україна")
2. Байса Віра (депутат від м.Дрогобич, перекладач, "Наша Україна")
3. Баран Василь (депутат від Перемишлянського району, керівник Державного центру зайнятості в м.Перемишляни, БЮТ)
4. Барбара Михайло (депутат від Яворівського району, викладач правознавства Яворівського ліцею, БЮТ)
5. Брегін Михайло (депутат від Пустомитівського району, керівник політико-гуманітарного відділу облради, ХДС)
6. Ваврин Михайло (депутат від м.Дрогобич, голова комісії облради з питань законності й регламенту, БЮТ)
7. Веклюк Олег (депутат від м.Борислав, начальник "Бориславнафтогаз", позафракційний)
8. Гичка Михайло (депутат від Старосамбірського району, лікар, позафракційний)
9. Грищенко Олександр (депутат від м.Трускавець, заступник мера Трускавця,  "Наша Україна")
10. Данькевич Степан (депутат від Радехівського району, голова Радехівського держлісгоспу, БЮТ)
11. Держко Ігор (депутат від м.Львів, заступник голови обласної ради, БЮТ)
12. Іваночко Костянтин (депутат від м.Дрогобич, заступник мера Дрогобича, "Наша Україна")
13. Карпінський Зиновій (депутат від м.Стрий, директор ТзОВ "Екран", УНП)
14. Кисельов Михайло (депутат від Сокальського району, головний інженер Львівської залізниці, позафракційний)
15. Кривко Борис (депутат від м.Трускавець, лікар, "Наша Україна")
16. Охріменко Леонід (депутат від Самбірського району, начальник відділу освіти Самбірської РДА, БЮТ)
17. Пазиняк Василь (депутат від Яворівського району, лікар, "Наша Україна")
18. Панькевич Олег (депутат від Бродівського району, голова Бродівської райдержадміністрації, ВО "Свобода")
19. Папка Люба (депутат від м.Борислав, начальник міськуправління пенсійного фонду в м.Борислав, "Наша Україна")
20. Сендак Михайло (депутат від Дрогобицького району, голова Львівської обласної ради, БЮТ)
21. Сторчило Олексій (депутат від Дрогобицького району, СС)
22. Сколоздра Роман (депутат від Миколаївського району, директор Крупської середньої школи, "Наша Україна")
23. Федоришин Остап (депутат від Жидачівського району, дирктор театру "Не журись", БЮТ)
24. Чемерис Михайло (депутат від м.Червоноград, директор фабрики "Червона калина", "Наша Україна")
25. Чорновіл Андрій (депутат від м.Львів, лікар, СС)
26. Шевців Михайло (депутат від Бродівського району, пенсіонер, позафракційний)
27. Шмігельський Володимир (депутат від м.Борислав, заступник голови Дрогобицької райдержадміністрації, НПУ)
28. Шептицький Зиновій (депутат від Золочівського району, голова Золочівської філії "Львівгаз", БЮТ)

"Утримались" 9 депутатів:
1. Биць Анатолій (депутат від Бродівського району, голова правління ВАТ  "Бродівський завод сухого знежиреного молока", НПУ)
2. Вовк Михайло (депутат від Буського району, голова Буської райдержадміністрації, "Наша Україна")
3. Довба Микола (депутат від Яворівського району, позафракційний)
4. Василь Ковтало (депутат від Кам’янка-бузького району, начальник Кам’янка-бузького районного відділу освіти,"Наша Україна")
5. Комар Петро (депутат від Жовківського району, директор територіального відділу Державного моніторингу України, НПУ)
6. Михайлюк Микола (депутат від Жидачівського району, начальник Жидачівських електромереж, УНП)
7. Романів Василь (депутат від  Сколівського району, голова бюджетної комісії, НПУ)
8. Тимощук Віктор (депутат від Радехівського району, директор Лопатинського спиртзаводу, позафракційний)
9. Янишин Ярослав (депутат від Кам’янка-бузького району, керівник "Служби автомобільних доріг", НПУ)

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...