Слухай онлайн
Політика

Ромпей нагадав Україні про Угоду і засудив владу

Голова Європейської ради Герман ван Ромпей нагадав про готовність ЄС підписати угоду про асоціацію з Україною і поклав відповідальність за насильство в країні на владу. Про це він заявив у Варшаві після зустрічі з польським прем’єром Дональдом Туском, повідомляє прес-служба ЄР.

За словами Ромпея, ЄС готовий підписати угоду, якщо Україна повернеться на шлях демократії.

"ЄС як і раніше готовий підписати нашу угоду – парафовану українським урядом – за умови, що влада підтвердить свою відданість вільній, єдиній і демократичній Україні", - заявив голова ЄР.

Ромпей висловив співчуття сім’ям загиблих у Києві і рішуче засудив "неправомірне застосування сили і жорстокість з боку української влади проти демонстрантів".

"Я бажаю одужання для сотень людей, які отримали поранення, а також негайного звільнення всіх засуджених за участь у мирних демонстраціях", - заявив Ромпей.

Він також виступив із критикою "законів 16 січня", які обмежують свободи українців.

"Останні обмеження основних свобод, включно зі свобою висловлювань, зібрань та преси, не вирішать кризу, а лише ще більше дестабілізують ситуацію в країні", - завив Ромапей.

"Наші двері залишаються відчиненими. І я як і раніше переконаний, що Україна і її люди вершать історію", - додав голова ЄР.

Українська правда

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ