Слухай онлайн
Cуспільство

Росія намагається протидіяти навчанням “Sea Breeze – 2021”, - розвідка

Для спостереження за міжнародними морськими маневрами РФ вивела в море весь корабельний склад Чорноморського флоту. Ці дії викликані страхом країни-агресора втратити свою домінувальну роль на півночі Чорного моря.

Про це в етері телеканалу “Дом” заявив представник ГУР МО України Вадим Скібіцький, інформує пресслужба української розвідки.

Коментуючи інформацію про активізацію дій Чорноморського флоту РФ, представник воєнної розвідки України зазначив, що сьогодні колективну безпеку в Чорноморському регіоні готові забезпечувати й нові країни – члени НАТО, яких не було за часів Радянського Союзу.

"Воєнна розвідка України відзначає, що з 2015 року Росія почала стрімко нарощувати в окупованому Криму свою військову складову. І коли проходять міжнародні військові морські навчання, Росія відпрацьовує різні способи та методи ураження тих угруповань, які створюються в Чорному морі. Однак міжнародна спільнота демонструє свою солідарність з Україною та докладає спільних зусиль із забезпечення безпеки в нашому регіоні. Росія цього реально боїться", - зазначив Вадим Скібіцький.

Проте, за словами, представника ГУР МО України, намагання Росії продемонструвати свою готовність застосувати силу не співмірне з потенціалом тих країн, які беруть участь у міжнародних навчаннях.

"Воєнна розвідка України зараз забезпечує безпеку та моніторить розвиток ситуації навколо навчань “Sea Breeze – 2021”. Ми бачимо, що для спостереження за навчаннями Росія вивела в море майже весь наявний корабельний склад, який виконує не притаманні для нього завдання. Країна-агресор намагається продемонструвати, що вона готова до відстоювання своїх інтересів із використанням військової сили. Але Росії явно не вистачає сил і засобів в Чорному морі", – зазначив Вадим Скібіцький.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ