Садовий дав доручення зробити площу Ринок доступною для вїзду неповносправних
Слухай онлайн
Політика

Садовий дав доручення зробити площу Ринок доступною для в’їзду неповносправних

Андрій Садовий дав доручення зробити площу Ринок доступною для в’їзду неповносправних — повідомили «Гал-info» у прес-службі Львівської міської ради. Упродовж найближчих 2-3-х днів міські чиновники мають обдумати механізм, яким чином зробити так, щоб люди з особливими потребами мали можливість абсолютно безперешкодного доїзду до площі Ринок.

 Як повідомила «Гал-info» начальник управління праці та соціального захисту ЛМР Наталка Федорович, у світі існує практика, що людей на візочках та їхній транспорт пропускають у місця, в які не дозволено в’їзд звичайного транспорту, за посвідченнями інваліда. Однак в міськраді побоюються, що можуть початися зловживання, коли посвідчення інваліда вироблятимуть цілком здорові люди.
 «Це складне питання, ми маємо детально обдумати всі механізми. Так, щоб з одного боку не допустити зловживань, а з іншого - дати можливість неповносправним без жодних перешкод просуватися прощею Ринок», — наголосила Наталка Федорович.
 Нагадаємо, львівські неповносправні поширили звернення до влади та громади міста, в якому виступили проти утиску своїх прав, який бачать у забороні заїжджати на площу Ринок автотранспорту, зокрема того, що перевозить людей з особливими потребами.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...