Слухай онлайн
Cуспільство

Садовий заявив, що лікарню в Дублянах закривати не будуть

Під час засідання виконавчого комітету Львівської міськради обговорили питання роботи Дублянської лікарні.
Фото Олена Ляхович, Гал-інфо

Про це Гал-інфо повідомили у пресслужбі ЛМР.

Як зауважив мер міста Андрій Садовий, медзаклад працюватиме й надалі, жодних рішень про закриття місто не приймало й не прийматиме. Окрім того, у приміщенні лікарні потрібно провести ремонтні роботи.

«На сьогодні існує медична установа, яка існуватиме доти, доки буде потрібна населеному пункту. Жодних рішень щодо закриття ніхто не приймав і приймати не буде. Є одне питання. Там треба зробити ремонт. У зв’язку з цим, ми просимо ректора аграрного університету, щоб вони це приміщення передали на баланс міста. Наразі готовності нема. У всякому разі, місто стоїть на тому, щоб ця медична установа там працювала. Є група людей, яка ходить і розпускає чутки про закриття, але їх не треба слухати. Є виконавчий комітет, є сесія, є міський голова. Рішення – єдине і дискусіями не підлягає», – наголосив міський голова Львова Андрій Садовий.

Як додала директорка юридичного департаменту Гелена Пайонкевич, зараз місто готує на розгляд сесії ради проєкт ухвали про прийняття у власність громади низки закладів у довколишніх населених пунктах. Серед них є, зокрема, і приміщення лікарні в Дублянах.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ