Слухай онлайн
Cуспільство

Сергій Костинський ініціює питання про обрання голови Національної ради

Сергій Костинський ініціює питання про обрання голови Національної ради. Про це член Національної ради з телерадіомовлення повідомив на своїй Facebook сторінці.

Як зазначив Костинський, йому стало відомо, що надійшов офіційний лист невідомого змісту від Офісу Президента України щодо нього.

Також він повідомив, що в.о. голови Національної ради Ольга Герасим’юк надіслала листа в НАЗК, який також стосувався особи Костинського.

"На жаль, упродовж цих двох днів я не був офіційно ознайомлений з листом від Офісу Президента.

Він не находив до мене через програму СЕД – програму електронного документообігу. Також він не був мені наданий для ознайомлення у паперовому вигляді.

Так само Ольга Герасим’юк не ознайомила мене зі змістом листа, який вона надіслала від імені Національної ради до НАЗК.

Якщо Офіс Президента вимагає розслідування НАЗК щодо мене – готовий до цього і абсолютно підтримую будь-яке розслідування щодо моєї особи будь-яким державним органом.

Але вважаю, що коли подібні дії здійснюються «втаємничено», за спиною колеги, щодо якого ініціюється розслідування НАЗК, це – і не етично і не фахово.

Ольга Герасим'юк, на мою особисту думку, зловживає посадою виконуючої обов'язки голови і набутими правами.

Припускаю, що причиною подібних дій можуть бути політичні мотиви.

Я висловлюю недовіру Ользі Герасим’юк в якості в.о. голови Національної ради і вимагаю включити в порядок денний наступного засідання першим питанням – питання про обрання голови Національної ради.

Щодо розслідування НАЗК маю ще раз зазначити, що ініціативу про розслідування щодо мене підтримую.

Наскільки розумію, мене звинувачують в тому, що я є членом Громадянської партії «ПОРА», що не відповідає дійсності.

Нехай розслідування відбудеться і всі обставини цієї справи стануть публічними і відомими ЗМІ і громадянському суспільству", - зокрема зазначив Сергій Костинський.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.
НА ГОЛОВНУ
Загрузка...

");